Tandwiel set RTI
Geplaatst: 23.08.2015 - 20:24
Reparatie set voor RTI scherm, deze komt niet meer omhoog nadat er iets tussen heeft gezeten toen ik de auto uit zette. 

Welkom op Volvo-Forum.nl - Het forum voor alle Volvoliefhebbers
https://www.volvo-forum.nl/
Dat weet ik , allen vrouwtje had haar telefoon op het dashboard liggenMarcnij schreef: Je moet het RTI vak ook niet als opbergvak gebruiken![]()
Ik vind het met het afgeronde dashboard van de V50 sowieso knap om daar een telefoon op te leggen...snorremans schreef:Dat weet ik , allen vrouwtje had haar telefoon op het dashboard liggenMarcnij schreef: Je moet het RTI vak ook niet als opbergvak gebruiken![]()
, deze is er tussen gegleden toen we bij de boot naar Texel een kaart kochten, eenmaal op de boot niet meer aan gedacht, toen ik de auto uit zette was het al te laat
![]()
Omdat het dashboard zo afgerond is had ze de telefoon ook half in het RTI vak gelegd.Marcnij schreef:Ik vind het met het afgeronde dashboard van de V50 sowieso knap om daar een telefoon op te leggen...snorremans schreef:Dat weet ik , allen vrouwtje had haar telefoon op het dashboard liggenMarcnij schreef: Je moet het RTI vak ook niet als opbergvak gebruiken![]()
, deze is er tussen gegleden toen we bij de boot naar Texel een kaart kochten, eenmaal op de boot niet meer aan gedacht, toen ik de auto uit zette was het al te laat
![]()
Gelukkig zijn er reparatie setjes voor en hoef je niet een heel RTI scherm te vervangen.