Pagina 1 van 1
Koppel en vermogen kromme
Geplaatst: 07.01.2016 - 09:51
door V.I.K.
Sinds kort rijd ik in een V40CC T3 My2016. Hiervoor had ik een V40 D4 My2015.
Van mijn vorige auto heb ik een keer een link van iemand gevonden waar ik de kromme van het koppel en vermogen kon zien.
Weet iemand misschien een link of heeft iemand de beschikking over deze gegevens van de T3 My2016?
Daar zou ik bijzonder graag een kopie van maken.
Alvast veel dank!!
Re: Koppel en vermogen kromme
Geplaatst: 14.01.2016 - 16:04
door sidescort
Re: Koppel en vermogen kromme
Geplaatst: 14.01.2016 - 17:26
door BlackcurrantV70
Re: Koppel en vermogen kromme
Geplaatst: 16.01.2016 - 10:13
door V.I.K.
Het is niet helemaal wat ik zoek, maar ik kan hier zeker wat mee. Het ging (gaat) mij om de curve van de fabriek gegevens.
Dat is de curve die vanuit de tekentafel komt en waarop de auto is gebaseerd. De curve van een tuner geeft het vermogen en het koppel op dat moment van die auto weer. Maar het geeft me alvast wel een beeld waar ik "ongeveer" iets mee kan.
Dank voor de tip!!
@BlackcurrantV70.
Het lijkt erop dat de V60 van de link die je maakte iets andere waardes heeft dan de gegevens van mijn T3. Volgens mijn folder heb ik een vermogen 112 kw bij 5000 RPM en een koppel van 250 Nm bij 1300 - 4000 RPM.
Niet zulke gek grote verschillen, maar voor de kromme zal het ook niet zo heel veel uitmaken. Maar wel frappant te zien dat er verschillen zitten. Maar misschien heeft het ook te maken dat de grafiek van Polestar van een model 2015 is en mijn motor van model 2016, weliswaar voor mij een V40 natuurlijk, maar misschien komen daardoor de verschillen.
Meezoekers nogmaals dank voor de moeite en als iemand nog een keer de echte gegevens ergens op internet of een werkplaats voorbij ziet vliegen, houd ik mij van harte aanbevolen.