Pagina 1 van 1

Nieuw lid in afwachting XC60, inmiddels geleverd.

Geplaatst: 03.04.2016 - 21:32
door Marcel1973
Hallo allemaal,

Zoals in de titel aangegeven, een nieuw lid. Ik ben Marcel, 43 jaar, getrouwd en woon in Rosmalen NB.

Na vele jaren in lease-auto's gereden te hebben van Duitse makelij, kwam het moment om voor mijzelf te beginnen. Klein starten, dus een Mini Cooper S uit 2004 gekocht. De Mini was erg fijn, op de auto zaten alle opties die indertijd te bestellen waren.. Toendertijd een auto van 45K in euro's :o . Erg veel plezier aan gehad en ook een leuke community.

Afgelopen vrijdag was het moment dan door... een XC60 D3 2.4D AWD gekocht. Van snel en gehaast, naar relaxt en uitgerust ;-)
Auto komt oorspronkelijk uit de Belgische lease en zit bomvol alle opties. Auto is van maart 2012, 150k gelopen. Kleur is Saville Grey. Metallic. Wordt één dezer dagen ingevoerd en vzv NL-kenteken.
Is een Summum Xenium versie, volleder, pano dak, navi, summum pakket, afneembare trekhaak, Blis, adaptive cruise control, lane departure etc. etc.
Over ca. twee weekjes komt de auto.

Ik hoop m'n bijdrage na verloop van tijd aan het forum te kunnen geven en in de tussentijd de nodige tips en tricks hier vandaan te halen.

Kan haast niet wachten, tot de auto komt, maar het geeft me wel mooi tijd om de Mini nog te verkopen :happy:

Een paar foto's:
Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Uitgebreidere specificaties (copy paste advertentie details) vd auto:
Audio & telefonie:
Radio, Radio/CD-speler
Comfort & Interieur:
Adaptive cruise control, Airco, Boordcomputer, Climate control, Cruise Control, Electr. ramen achter, Electr. ramen voor, Electr. stoelverstelling, Lederen bekleding, Navigatie (geïntegreerd), Stoelverwarming
Exterieur:
18 inch velgen, Dakrails, Electr. inklapbare buitenspiegels, Electr. verstelbare buitenspiegels, Koplampsproeiers, Lichtmetalen velgen, Open dak, Panoramadak, Regensensor, Trekhaak
Techniek:
Traction Control
Veiligheid:
Achteruitrijcamera, ESP, Parkeersensoren
Overig: Navigatie (geintegreerd), 3e remlicht, Alutrim, Anti botssysteem, Bagage afdekhoes, Blis, City safety, Elec. achterklep, Extra getint glas, Hoogte verst. stoel, Keyless entry, Lane depart warning, Remassistentie, Volvo bluetooth, Xenon adaptief

Re: Nieuw lid in afwachting XC60

Geplaatst: 03.04.2016 - 21:34
door lint
Welkom.
Dat is een fraaie en complete XC60 geworden.

Re: Nieuw lid in afwachting XC60

Geplaatst: 03.04.2016 - 21:54
door Rha007
Welkom met deze complete en mooie XC60.
Veilige km's toegewenst.

Re: Nieuw lid in afwachting XC60

Geplaatst: 03.04.2016 - 21:54
door jalex_h
Welkom! Je hebt een mooi exemplaar uitgezocht. Succes met het wachten (en verkopen van de mini)

Re: Nieuw lid in afwachting XC60

Geplaatst: 03.04.2016 - 22:06
door mga1600
Gefeliciteerd, uit ervaring kan ik beamen dat de XC60 inderdaad uiterst relaxed en vorstelijk rijdt! Ik ben nu nog met een XC60 als mijn 9e Volvo bezig (in dezelfde kleur en hetzelfde interieur als die van jou trouwens) en dit is met zijn strakke stuurgedrag in combinatie met de hoge zit by far de lekkerste Volvo die ik ooit had. De opvolger wordt weereen XC60.
Veel plezier en geluk ermee!

Re: Nieuw lid in afwachting XC60

Geplaatst: 04.04.2016 - 19:12
door Marcel1973
Dank voor de leuke reacties. Een zogenaamd warm welkom ;)
Als ik de auto heb, zal ik eens kijken of ik fraaiere foto's kan plaatsen.

Re: Nieuw lid in afwachting XC60

Geplaatst: 04.04.2016 - 19:25
door BlackcurrantV70
Qua uitrusting komt ie erg dicht in de buurt van mijn XC60 destijds, ik had ook de D3 AWD motor met 163pk, het enige minpuntje aan de Belgische origine van de auto is dat je nooit bij de dealer terecht kan voor een Polestar update.

De XC60 is een pracht van een auto, maar voor mij was de wegligging te stug en ben na 2 jaar overgestapt naar de comfortabelere XC70.

Re: Nieuw lid in afwachting XC60

Geplaatst: 04.04.2016 - 20:01
door BendW
Stuge op hanging herken ik ook wel,xc60 ligt zeer strak op de weg en is fantastisch al je een goeie weg hebt voor over te rijden.Maar als je een slechte baan hebt zoals zo veel hier in België dan gaat het er vrij hard tegen aan.Dat was voor mij ook een grote aanpassing toen we van Audi a6 naar xc60 zijn over gestapt.A6 is meer op comfort gericht en xc60 is sportiever afgeveerd

Re: Nieuw lid in afwachting XC60

Geplaatst: 11.04.2016 - 20:07
door Marcel1973
Zo, de mini is van het weekend overgeschreven. De laatste paar dagen wachten zijn inmiddels aangebroken...
Van Aarle had om te wennen en het wachten wat te verzachten (en niet heel Nederland door te hoeven wandelen) een S60 als tijdelijke oplossing. Maar het verlangt wel naar meer hoor.

Ik heb nog wel een vraagje, daar zal ik een topic voor openen.

Re: Nieuw lid in afwachting XC60

Geplaatst: 27.04.2016 - 23:03
door mga1600
En......is de auto inmiddels binnen?

Re: Nieuw lid in afwachting XC60

Geplaatst: 27.04.2016 - 23:17
door AlexV70
Mooie bak, lijkt op de mijne. De velgen zijn echt top. Ik heb nog gekeken of die ook in 19" te krijgen zijn, maar helaas.

Re: Nieuw lid in afwachting XC60, inmiddels geleverd.

Geplaatst: 01.08.2016 - 21:58
door Marcel1973
met excuus voor de verlate reactie. Ik was wat druk de afgelopen periode.
De auto is 15 april geleverd en de afgelopen drie en halve maand met een dikke glimlach rond gereden. Ook op vakantie in Italie (ook semi off-road) goed z'n mannetje gestaan.

Heb alleen een raar rollend geluid in de auto zitten. Je hoort het alleen als je de bocht omgaat. Net alsof iemand een schroevendraaier ergens in heeft laten vallen. Zodra ik precies gelokaliseerd heb waar het zit, dan maar eens actie ondernemen.

Zoals wel vaker, dit had ik veel eerder moeten doen. Ga er een hoop plezier aan beleven.
Inmiddels volop aan het detailen, zodat de auto er keurig op (blijft) staan de komende periode dat ie bij ons blijft.

Zal later ff foto's uploaden.

Re: Nieuw lid in afwachting XC60, inmiddels geleverd.

Geplaatst: 14.08.2016 - 10:55
door kwik1
Ben wel benieuwd naar de foto! :)

Re: Nieuw lid in afwachting XC60, inmiddels geleverd.

Geplaatst: 22.10.2016 - 20:37
door Jeroen52
TjA. Gewoon een relaxe wagen. Ook wij zijn behoorlijke newbe's en rijden sinds de zomer een splinternieuwe. Welliswaar een T5 benzine maar het rijd super. 21 inch wielen die inderdaad bij casseienwegen onrust geven maar in Nederland en doorgaande wegen kom ik ze niet tegen. Een zwevend tapijt t.o.v. Onze vorige auto maar nooit eerlijk te vergelijken. We zijn tevreden, vooral ook op langere afstanden zoals bezoek aan onze residence in Frankrijk. Even wennen aan de automaat en het verbruik in de gaten houden. De auto nodigt uit tot relax rijden en een cruisesnelheid van 120 op de automatische piloot geeft een mooi verbruik. Deze wagen hebben we dus voorlopig nog ook omdat het een uitgenreide versie is

Re: Nieuw lid in afwachting XC60, inmiddels geleverd.

Geplaatst: 29.10.2016 - 21:20
door Marcel1973
Bij deze de beloofde foto's.
De XC60 is van 2012, inmiddels 165k op de teller.

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding

Re: Nieuw lid in afwachting XC60, inmiddels geleverd.

Geplaatst: 29.10.2016 - 22:09
door ufovolvo
huhum... ging hier wat fout? :'( Ik zie nix <_<

Re: Nieuw lid in afwachting XC60, inmiddels geleverd.

Geplaatst: 30.10.2016 - 16:08
door Marcel1973
ufovolvo schreef: huhum... ging hier wat fout? :'( Ik zie nix <_<
He, da's raar, ik zie ze nl wel. :o
Zal eens kijken wat het kan zijn.

Re: Nieuw lid in afwachting XC60, inmiddels geleverd.

Geplaatst: 30.10.2016 - 16:17
door Marcel1973
In de herkansing:
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding

Re: Nieuw lid in afwachting XC60, inmiddels geleverd.

Geplaatst: 30.10.2016 - 17:40
door mga1600
Mooi! Zelfde kleur als mijn XC60. En zo te zien dezelfde kleur bekleding als mijn vorige auto had.