Pagina 1 van 1
Aluminium bumper strip
Geplaatst: 06.05.2016 - 16:35
door eta76
Als bescherming van de achterbumper heb ik een beschermplaat gezien. Heeft iemand hier ervaring mee? En is dit ook als origineel Volvo accessoire te vinden?
Krassen komen dat op deze plaat, ipv op de bumper.. Maar ik vind het er wel netjes uit zien.
Gezien de schaduw aan de rechterkant onder de strip, past deze (Avisa) niet super goed, of ze hebben voor de foto niet goed opgelet, om hem even netjes recht te leggen..
Link

Re: Aluminium bumper strip
Geplaatst: 06.05.2016 - 16:43
door mga1600
Volvo heeft een strip die van zacht 'geheugenplastic' is, d.w.z. dat als er iets met een scherpe punt op leunt, het putje dat dan ontstaat na korte tijd weer helemaal weg is. Zo'n alustrip, of rvs strip ISIN dat opzicht kwetsbaarder. De Volvo-strip is zelfklevend.hij bevalt mij prima! Ik heb hem bij VStore (forumsponsor) gekocht.
Re: Aluminium bumper strip
Geplaatst: 06.05.2016 - 17:20
door eta76
Bedankt voor de info. Ik zie hem nu niet meer staan voor de xc60, of kijk ik niet goed?
En dan moeten ze hem natuurlijk ook voor ene XC70 hebben
Of deze?
Link
Re: Aluminium bumper strip
Geplaatst: 06.05.2016 - 22:09
door jalex_h
Dat is in ieder geval degene die ik heb (en vermoedelijk ook degene die mga1600 bedoelt). Hij bevalt me prima en als je niet beter zou weten, denk je dat het zo hoort.
Re: Aluminium bumper strip
Geplaatst: 06.05.2016 - 22:23
door mga1600
Precies, die bedoel ik. En volgens mijne dit de XC70 versie (staat wel op de webwinkel van VStore bij 'transport')
Re: Aluminium bumper strip
Geplaatst: 06.05.2016 - 22:27
door mga1600
mga1600 schreef:
Precies, die bedoel ik. En volgens mijne dit de XC70 versie (staat wel op de webwinkel van VStore bij 'transport')
Oeps, nee sorry, deze is voor de oudere XC
Re: Aluminium bumper strip
Geplaatst: 07.05.2016 - 07:30
door BlackcurrantV70
Zoiets zou me ook interesseren, mijn achterbumper is verleden zomer vervangen en er zitten al nieuwe krassen op, het plastic lijkt wel erg zacht !