Pagina 1 van 1
Op zoek naar een elegante oplossing.
Geplaatst: 20.12.2016 - 17:14
door jpwg001
Ik heb in mijn auto (V70 2005) een Parrot en een iPhonehouder. Naast mijn HU-650 heb ik een bakje. Daar heeft de vorige eigenaar een vrij onelegante bevestigingsmanier op toegepast. Zijn er kant en klare beugels voor in dat bakje te koop? Ik wil, denk ik, mijn telefoon voor het bakje en het scherm van de Parrot daarboven.
Op de foto de huidige situatie.
Re: Op zoek naar een elegante oplossing.
Geplaatst: 11.01.2017 - 15:26
door passenger
Kijk eens op de
site van Brodit, die hebben in principe alles. Ik zie dat de telefoonhouder over de ventilatie-opening zit? Heb ik zelf ook, is qua plek niet verkeerd, vind ik. Ik meen me te herinneren dat er wel oplossingen zijn voor het 'bakje', heb geen link paraat.
Re: Op zoek naar een elegante oplossing.
Geplaatst: 11.01.2017 - 18:39
door jpwg001
Dank voor je reactie. Ik heb inmiddels een tweede bakje gescoord en daar een blokje hout in gezet. Op dat blikje hout komt de Active Holder. Dus de telefoon gaat naar de plek van het Parrotscherm. De afstandsbediening zit al naast de knop van de DSTC voor de versnellingspook. Het Parrotscherm komt tussen de beide ventilatieroosters, onder de knop van de alarmlichten. Dan ziet het er allemaal toch wat beter uit.
Re: Op zoek naar een elegante oplossing.
Geplaatst: 16.01.2017 - 21:50
door jpwg001
En bovenstaand upgrade is uitgevoerd. Ik ben er tevreden mee.