Pagina 1 van 1

Brandstof meter komt maar tot 3/4 vol

Geplaatst: 02.02.2017 - 08:50
door Kluuntje
Hallo allemaal,

Sinds kort in het bezit van een mooie gouden koets (S60 2.4 2001).
Een aantal 850's versleten en een verstandskronkel(renault) nu weer voor de Volvo gekozen

Top auto maar met een paar probleempjes.

1 van de punten is de brandstofmeter.
Wanneer ik de tank echt vol gooi, dus dan ook echt vol en dan de motor start loopt de meter eerst vlot op tot 3/4 en dan is het over en blijft staan.
Het lijkt er dan op dat hij soms wel iets verder komt maar dan ook weer terug zakt naar 3/4.

Ook lijkt het dat de weg terug, dus tijdens het leeg rijden van de tank dit erg onrustig verloopt. dan weer 1/4 vol en minuutje later weer tussen 1/4 en 1/2 in.
Dit lijkt een erg onstabiele meting te zijn, hobbels en gaten in de weg zouden de gedempt doorgegeven kunnen worden en eigenlijk niet zichtbaar mogen zijn op de meter.

Zou dit een vlotter probleem kunnen zijn ?

groet
marcel

Re: Brandstof meter komt maar tot 3/4 vol

Geplaatst: 02.02.2017 - 22:06
door ufovolvo
Hai Kluuntje, het lijkt inderdaad op een vlotterprobleempje, al zou - mee gezien z'n leeftijd - een probleempje met corrosie in verbindingen kunnen spelen.

Maar zou je ook even jezelf willen voorstellen op het forum onder "Alleen voor leden"en dan "Even voorstellen", als het kan met mooie plaatjes van je bolide?

Re: Brandstof meter komt maar tot 3/4 vol

Geplaatst: 03.02.2017 - 12:07
door Kluuntje
Zal van het weekend is kijken of ik eea kan vinden en doormeten.

bedankt alvast