Pagina 1 van 1

Nieuwe motor kopen?

Geplaatst: 05.09.2006 - 17:09
door Nigel
Check hier: http://www.brusmotors.com

Heb deze site nog nooit voorbij zien komen hier, vond hem wel aardig, zeker omdat er vrij veel aanbod is en ik de prijzen behoorlijk oke vind!?

Tis niet bedoeld als spam, ken dit bedrijf verder niet, maar wilde jullie de site niet onthouden.

Geplaatst: 05.09.2006 - 20:11
door Gast
Leuke site,

Daar koop je een motor van een S60/V70 2.4 (B5244S2) voor € 1700,- met maar 36.000 km op de klok.
Daar koop je bij Volvo nog geen cilinderkop voor. Ofwel?

Geplaatst: 05.09.2006 - 21:36
door Nigel
Volgens mij is het zeker goedkoop, zag nieuwe S40 motoren, 2.0 en 1.8-en van verschillende typen voor 800,- staan. Weet ik wel wat ik doe als ik ooit de kop moet laten vervangen ivm G3 gebruik :P nieuwe motor erin!

Zit in ene te denken, zie er genoeg T4 motoren op staan voor ook acceptabele prijzen :P Overigens zijn de diesels meestal een tikkie duurder dan benzinemotoren.

Geplaatst: 05.09.2006 - 21:47
door Hang-oor
Zouden de turbo motoren inclusief turbo zijn?

Geplaatst: 05.09.2006 - 21:54
door Okke
Zooooooooow! Dit is een goede tip! Idd redelijke prijzen.

Geplaatst: 06.09.2006 - 10:28
door edraket
Ik vind de km standen wel onwaarschijnlijk laag. Alle motoren zitten onder de 150.000 km, en zelfs de diesels van 4 jaar oud hebben steevast niet meer dan 60.000 km gereden.

Geplaatst: 06.09.2006 - 11:00
door Nigel
Ben ook al naargeestig op zoek naar recensies oid, maar kan weinig vinden. Punt is dat je bij zo'n motor (tenzij die nieuw is) nauwelijks kan zien aan de staat waarin ie verkeerd hoeveel km's erop zit. Tussen de 60k en 160k zit weinig uiterlijk verschil ben ik bang (zeker als je er wat remmenreiniger en een doekje overheen haalt).

Vind daarop de prijzen o.a. van nieuwe motoreren ook erg laag, maar aangezien de groots opgezetheid van het geheel lijkt het me wel een serieuze tent...

Edit: Versnellingsbakken zijn er bijna net zo duur als volledige motoren. Merkwaardig..

Oh en losse turbo's kosten 250,-, waarmee de vraag of ze bij een motor zitten nog niet beantwoord is (gezien de prijzen voor turbomotoren gok ik van wel)

Geplaatst: 06.09.2006 - 16:02
door edraket
Ben zelf twee maanden geleden op zoek geweest naar een blok voor een 850. Heb er uiteindelijk een gevonden bij Elfrink in Enter voor 500 euro. Alle blokken hadden steevast vanaf 3 ton gelopen, en heb Rima, Hunter enz gebeld.

Geplaatst: 06.09.2006 - 19:50
door Gast
Hang-oor schreef:Zouden de turbo motoren inclusief turbo zijn?
Normaliter krijg je alleen het draaiende gedeelte incl. cilinder kop.
Soms incl. inlaat en uitlaat spruitstuk.
Dus geen, startmotor, dynamo's, aircopomp enz......

En let op; je zal de electronische onderdelen over moeten zetten ivm computer herkenning.

Och wat was het vroeger makkelijk! :P

Geplaatst: 08.09.2006 - 08:33
door Marcel
Nigel schreef: Edit: Versnellingsbakken zijn er bijna net zo duur als volledige motoren. Merkwaardig..
Met al dat chiptunen gaan er heel wat bakken doorheen is mijn idee, vraag en aanbod dus relatief hoge prijzen.

Geplaatst: 08.09.2006 - 08:48
door Nigel
Marcel schreef: Met al dat chiptunen gaan er heel wat bakken doorheen is mijn idee, vraag en aanbod dus relatief hoge prijzen.
True... ik ontdekte dat er voor Honda Civic's/CRX-en zelfs gespecialiseerde bak-revisie bedrijven zijn, die feitelijk niets anders doen dan versnellingsbakken vernieuwen :P