Pagina 1 van 1
New S40
Geplaatst: 07.09.2006 - 10:36
door New S40
Het gaat dan straks eindelijk gebeuren. Er komt een nieuwe Volvo S40 op de weg!! Het wordt een stap, van een Opel Corsa Maxx 1.3CDTi. Naar een Volvo S40 EditionII 2.0D met 17'' Sculptor of de Zaurak. Hier ben ik nog niet helemaal uit, ook de kleur niet. Het interieur de offblack Dala textiel/T-Tec Offblack. Foto's komen als ie er is. Levertijd 6 weken?
Geplaatst: 07.09.2006 - 10:54
door Summum
Hee gefeliciteerd!
Dat is een hele stap voorwaarts ten opzichte van een Corsaatje. Nog geen enkel idee van de kleur, of heb je al een paar favorieten? In deze rubriek zijn al eerder topics geweest met een hoop foto's van auto's in de diverse leverbare kleuren. Dat geeft je vast een goed beeld.
17" velgen staat en rijdt super op een S40/V50. Ik heb ook lang getwijfeld om de Sculptors te nemen (was zelfs al besteld) maar uiteindelijk toch omgewisseld voor de Sagitta's. Geen moment spijt van gehad!
Veel succes met de laatste knopen doorhakken en veel voorpret toegewenst.
Geplaatst: 07.09.2006 - 11:18
door Peter
Daar kan ik me alleen maar bij aansluiten.
Prima keus.
Wij zijn benieuwd naar het uiteindelijke reslutaat. Hou ons maar op de hoogte.
Geplaatst: 07.09.2006 - 13:00
door moosev50
ha dat wordt geen small step maar een giant leap! De zauraks 17 met grey finish bevallen mij goed. Denk ook eventueel de sports edition, lichte stoelen in een donker interieur!
Geplaatst: 07.09.2006 - 19:07
door New S40
Ja Ja. Het is een S40 editionII 2.0D geworden, in de kleur Titanium Grey pearl. De velgen zijn de 17'' Zaurak geworden. De Sculptor 17'' zijn niet meer leverbaar blijkt, wist ik niet. Het interieur is zoals ik al zei de Dala textiel/ T-Tec (5377) geworden, met een aliminium inleg voor het middenconsole. De aflevering zal in de laatste week van oktober zijn. Ik hou jullie op de hoogte.
Geplaatst: 07.09.2006 - 19:08
door NOS
Klinkt goed!
Geleverd
Geplaatst: 08.10.2006 - 07:19
door New S40
Dit is service, 09Sept. de bestelling gedaan en 06okt. staat ie bij de dealer. Wat wil je nog meer! Het begint al goed. Nog ff op het kenteken wachten, en touren maar. Ik ga morgen ff kijken, foto's komen eraan dus.