Pagina 1 van 1
Evt aankoop 2.4 140pk aut
Geplaatst: 17.11.2017 - 21:18
door peter d
Hoi allemaal, ik heb de optie op een S60 2.4 140pk automaat 2008 driver editions met bomvol extra's met 173.000km op teller volvo dealer onderhouden. Boekje netjes afgestempeld. Heb de dealers gebeld over de historie. Geen gekke dingen. Als ik hem vanuit n naar D of R zet hoor je een klik ergens voor onder en is een heel klein schokje voelbaar. Schokje stelt niks voor. Ik begreep dat de klik een steun of bout flens van aandrijfas kan zijn ?? En het hele kleine schokje een inschakelmoment kan zijn ?? Auto rijdt prima, schakelt netjes door. De zoekfunctie kreeg ik niet voor elkaar. Ik kreeg allerlei berichten maar niet hetgene van mijn vragen. Iemand die een tip kan geven of ik de auto om dit wel of niet moet kopen ? Betreft inruiler op werk en heb de eerste keus.
Re: Evt aankoop 2.4 140pk aut
Geplaatst: 17.11.2017 - 23:51
door Johan s60
Die tik kan idd een beetje speling op de aandrijfas en naaf zijn, dit veroorzaakt het bekende tikje, niks ernstig en makkelijk te verhelpen dmv nieuwe bout monteren, en verlijmen vd aandrijfas met loctite.
Re: Evt aankoop 2.4 140pk aut
Geplaatst: 18.11.2017 - 08:25
door Blade
Ik zie veel dat verlijmen. Alleen als ooit die as er weer uit moet.... kan resulteren in complete ophanging in de pers met zn bijkomende kosten.
Beter een nieuwe ring + bout op juiste moment, en evt vet op de as.
Re: Evt aankoop 2.4 140pk aut
Geplaatst: 18.11.2017 - 09:50
door peter d
Thanx voor de reacties, ik denk dat ik het dan maar moet doen. Rijdt ik weer 8jr nieuwer. Mooie kans.
Re: Evt aankoop 2.4 140pk aut
Geplaatst: 18.11.2017 - 10:05
door Johan s60
Je moet niet overdrijven met loctite, (niet alle splines ermee in smeren) heb nog nooit meegemaakt dat ik de as er niet meer uit kreeg.
Re: Evt aankoop 2.4 140pk aut
Geplaatst: 30.11.2017 - 12:00
door Hans R
Kopen die wagen, hoewel ik heb het idee dat je hem al hebt? Ik heb de S60 2.4 automaat 170 pk, 03-2002, Km.: 318741, loopt nog steeds heerlijk, wel bij de dealer in onderhoud. Het enige "probleem": Vooral bij koude motor bij inschakelen een toch wel hinderlijke schok als de "koppelling"pakt, ook het overschakelen, als ik van de parkeerplek achteruit ga en dan in de D stand, duurt toch een paar seconden en dan ook een schok, door eerst in de N en een sec. te wachten en dan D valt het mee. Volgens de werkplaatschef bij de dealer niets om me zorgen over te maken, zou door de speling na al die kilometers komen. Wel deze week de magneetkoppeling laten afstellen, er was een probleem met de airco, werkte prima, maar als de caravan er achter hangt valt hij na een kilometer of 10/20 uit, ook na een pauze hetzelfde. Als de caravan dan afgekoppeld en in de stalling gezet wordt en ik weg rij is alles weer normaal. Bij de reparatie bleek er ook weinig vloeistof in de verdamper te zitten, was kantje boord, nu alles weer afgesteld, koelvloeistof afgetapt en weer bijgevuld alles bij elkaar €218.85, dus valt mee.
Re: Evt aankoop 2.4 140pk aut
Geplaatst: 01.12.2017 - 18:58
door Laguna-S60
Ik heb nog een mooie S60 2.5T van 2008 in de verkoop
Rijdt 10x beter dan een 2.4..
Re: Evt aankoop 2.4 140pk aut
Geplaatst: 10.12.2017 - 22:12
door peter d
Inderdaad, ik heb de S60 gekocht

Mijn vorige ( staat nog op profielfoto+ onderschrift ) is inmiddels verkocht. Deze was snel weg. Ik heb nu een zwarte S60 met alle opties waaronder imola sport leder enz... mooie complete auto. Deze week gaan er 18 inch antraciet kleurige 5 spaak velgen met all seasonbanden er onder. De gele doming Eland logo's zitten er al op. Er komt nog een zwart sierstuk op en een zeer beschaafd kofferbak lipje. Verder kwa uiterlijk doe ik niks meer omdat het anders een tokkieauto wordt. Hij moet wel netjes blijven en niet over the top. Er komt nog wel een High Performance set met pa versterker in, deze heb ik ook al liggen maar moet ik nog inbouwen. Wanneer de auto helemaal af is zal ik een foto posten en natuurlijk onderschrift en profielfoto veranderen. Thanx voor de antwoorden. Groets ( ps. mocht er iemand nog sunblinds hebben, let me know )
Re: Evt aankoop 2.4 140pk aut
Geplaatst: 15.12.2017 - 13:35
door peter d
Thanx voor de berichten
