Pagina 1 van 1

Blij met City Safety!

Geplaatst: 30.11.2017 - 12:59
door Taan
Na 25 jaar schadevrij autorijden was het gisteren toch bijna zover. Bij een rotonde was ik even teveel bezig met over mijn schouder kijken zodat ik niet in de gaten had dat mijn voorganger remde voor het zebrapad.
Het ging niet hard, maar ik had er bovenop gezeten als City Safety niet had ingegrepen. Ik stond dus mooi op tijd stil.

Dus nu 25 jaar and counting!

Re: Blij met City Safety!

Geplaatst: 30.11.2017 - 13:10
door BendW
Lang leve city safty!!!Ik heb zelf 1 maal een ingreep van het systeem mee gemaakt,was bij het in parkeren bij storm weer.een haag voor me bewoog door de wind en auto gooide alles dicht.schrok me rot maar toch wel blij dat het werkt,Je weet maar nooit,als het echt moet ingrijpen zoals bij jou!

Re: Blij met City Safety!

Geplaatst: 01.12.2017 - 23:13
door Basbas
Ik had het afgelopen week bij de slagboom van de Makro.
Had er een zere nek van ;-)

Re: Blij met City Safety!

Geplaatst: 02.12.2017 - 00:31
door lint
Ik heb ook eens zo'n slagboom voorval gehad waarbij City Safety ingreep, de remactie van de auto is dan wel maximaal.

Re: Blij met City Safety!

Geplaatst: 02.12.2017 - 10:00
door Franswa
Twee maal bij een tolpoortjes in Frankrijk dan sta je gelukkig zelf al bijna stil, maar hij gaat wel in de ABS .

Re: Blij met City Safety!

Geplaatst: 02.12.2017 - 16:33
door 360Degreez
Ik heb het deze vakantie in Frankrijk gehad. Iemand die vol op de rem ging voor een zebrapad waar niemand overstak. Ik greep tegelijkertijd in met het city safety systeem waardoor ik dacht dat ik door het rempedaal heen trapte. Heel vreemde gewaarwording..

Re: Blij met City Safety!

Geplaatst: 03.12.2017 - 13:50
door Berrie
Haha ja ook gehad bij mijn werkgever. Om het terrein op te mogen moet je eerst door een slagboom. Het systeem reageerde net iets eerder dan ik. Gevolg abrupt stil en ik hangend in de gordel.

Re: Blij met City Safety!

Geplaatst: 05.12.2017 - 16:58
door PGV90
Inmiddels 2x een slagboom gevalletje gehad, maar ook 1x een geval dat een voorganger onverwacht remde terwijl ik over schouder keek;
dan zie je gelukkig weer wat voor een fantastisch systeem het is (en neem je die slagboom gevalletjes maar voor lief).