Pagina 1 van 1

Achterruitwisser vervangen, welke?

Geplaatst: 08.12.2017 - 08:31
door Tankiej
Wellicht een hele stomme vraag, maar ik kan nergens (online) het antwoord vinden.

Ik heb een nieuwe set ruitenwissers besteld voor m'n C30, die voor de voorkant passen perfect (Bosch Aerotwin). Maar die voor de achterkant past geheel niet, kwam naar boven op verschillende sites na invullen van voertuiginfo dat ik een Bosch H380 moest hebben. Dus ik dacht dat het wel goed zat, maar helaas..

Die H380 heeft een haakbevestiging, dat heeft mijn C30 niet, die heeft een klikbevestiging lijkt het. Klantenservice bij Winparts (waar ik ze gekocht heb) kwam met deze, dat die wel zou moeten passen.
Maar die is wel geheel anders dan wat er nu op zit. Wat er nu op zit lijkt op de Bosch H380, maar dan met een klikbevestiging (en wat extra plastic om het één geheel te maken met de wisserarm). Bij Winparts konden ze mij niet verder helpen met de info.

Iemand hier enig idee waar ik een vervangende achterruitwisserblad kan verkrijgen/bestellen? Gaat om een C30 uit 2011.
Vast bij de dealer, maar ik heb het idee dat ik daar teveel ga betalen, dus dat wil ik nog even achter de hand houden mocht er verder niets mogelijk zijn..

Re: Achterruitwisser vervangen, welke?

Geplaatst: 08.12.2017 - 09:50
door Blade
http://www.parts4swedes.nl/nl/category/ ... epwissers/

Vind je nou echt €18 duur voor een originele?

Re: Achterruitwisser vervangen, welke?

Geplaatst: 08.12.2017 - 10:05
door Tankiej
Nee, die had ik alleen nog niet gevonden.. :)

Re: Achterruitwisser vervangen, welke?

Geplaatst: 09.12.2017 - 20:54
door JTC30
Mijn C30 (my09) heeft bij Bosch de A401H, dat dus dus de vervanger van 30649727..

Voor €6,64 vorig jaar besteld bij 123autoparts


De h380 lijkt wel de juiste te zijn voor jouw bouwjaar, echter kan het zijn dat die van jou laat op kenteken gezet is
Complete lijst Bosch hieronder
https://aa-boschap-de.resource.bosch.co ... 6_2017.pdf