Pagina 1 van 1

Even voorstellen

Geplaatst: 23.02.2018 - 10:04
door McMorpy
Hallo, ook ik zal me even netjes voorstellen: Martin, 46 jr, vader van twee kleintjes (7 en 5 jr) en woonachtig in Roden.
Na vele Fords en andere merken, nu eens een Volvo en wel een zwarte V40 1.6 tdci Momentum, met R-design achterbumper en dubbele uitlaat.
Heb hem nu een week en het bevalt (op de ruimte na...) goed. Nu nog op zoek naar een set goede zomerbanden op aluminium en ik ga het fleetlogic pwz ding nog even verwijderen als het beter weer is.

Re: Even voorstellen

Geplaatst: 23.02.2018 - 20:57
door Kees Jan
Welkom hier, veel plezier met de Volvo.
Al heel wat auto's bereden, welke vond je tot nu toe (buiten de V40) de beste?

Re: Even voorstellen

Geplaatst: 24.02.2018 - 13:14
door RZA
Welkom en veel plezier gewenst met de V40. Staan leuke auto's tussen!

Re: Even voorstellen

Geplaatst: 07.03.2018 - 19:35
door McMorpy
Kees Jan schreef: Welkom hier, veel plezier met de Volvo.
Al heel wat auto's bereden, welke vond je tot nu toe (buiten de V40) de beste?
Wat een leuke vraag. Ik denk toch wel m'n voorlaatste auto, de mondeo mk4 tdci wagon. Dat was een fijne kar, met erg veel opties. Heeft me weinig gekost aan onderhoud: alleen beurtjes en apk. En mooi om te zien ook.

De leukste natuurlijk de fiat Barchetta, heerlijk toeren in de zon met het dakje omlaag... erg leuk.