Pagina 1 van 1

v40 op het oog aantal vragen

Geplaatst: 01.03.2018 - 16:45
door Jeff KTM
Goedemiddag,

Heb momenteel een v40 op het oog. Heb mij al behoorlijk ingelezen in de verschillende modellen e.d. en dat er behoorlijk verschil zit in de d2.3.4.
Mijn goal is de rebel blue kleur en dan een r-design, nu staan er van die in de d2 versie vele malen meer te koop. Alleen lees je toch wel wat verhalen over de d2 qua koppaking e.d.
De d3 in rebel blue komt bijna niet voor en de d4 zie je ook maar sporadisch in die kleur tot een prijsklasse van 13.000 euro.

https://link.marktplaats.nl/m1253791668
Deze bovenstaande kan ik in het onderhoudsbestand zien dat de koppakking al vervangen is op iets van 105.000 km. Kun je er dan vanuit gaan dat dit probleem met lekkende koppakkingen bij deze dan verdwenen is?

Zo heeft milano in dordrecht ook erg veel v40's te koop staan zeer schappelijk geprijsd, alleen geen in rebel blue. Schelen wel ruim 2-3000 in prijs waardoor ik mij wel soms afvraag of die kleur het echt wel waard moet zijn.

Kortom koppakking probleem in een v40 nog steeds een regelmatig en terugkerend probleem?

mvg,
Jeff

Re: v40 op het oog aantal vragen

Geplaatst: 01.03.2018 - 21:03
door Longone
Mijn vorige V40 D2 gekocht met 30.000 km en ingeruild met 165.000 km en motorisch absoluut nergens last van gehad.

Een tweedehands auto is overigens altijd een gok, want je weet nooit hoe ermee gereden is, of 'íe misschien getuned geweest is en of er misschien schades buiten de verzekering om gerepareerd zijn.

Enige zekerheid over een goede aankoop krijg je eigenlijk alleen met een Volvo aankoopkeuring van ca. 100 Euro.

Re: v40 op het oog aantal vragen

Geplaatst: 01.03.2018 - 21:31
door RZA
Aankoopkeuring lijkt mij ook verstandig. Het is wel een heel fraaie in die uitvoering en kleur!

Re: v40 op het oog aantal vragen

Geplaatst: 04.03.2018 - 11:50
door streamline
Als je technische kennis in je familie of friendenkring hebt zou ik die meevragen ipv een aankoopkeuring. Je weet nooit hoe de onderliggende banden gaan tussen keurende en verkopende partij...

Re: v40 op het oog aantal vragen

Geplaatst: 04.03.2018 - 12:43
door Rinootje
Mooie auto, met voor zijn leeftijd en als diesel zijnde weinig kilometers op de klok.
Wat me ook opvalt aan deze auto, is dat deze op winterbanden staat. Misschien kun je daar ook nog een leuk "slaatje" uit slaan (lees zomerbanden op mooie velgen bij de prijs in?)

Re: v40 op het oog aantal vragen

Geplaatst: 04.03.2018 - 13:09
door streamline
Gezien de prijs en de taal in de advertentie denk ik niet dat je dat voor elkaar krijgt.