Pagina 1 van 1

Zwart maken van raam/sierlijsten

Geplaatst: 12.05.2018 - 23:27
door RZA
Heb het idee gevat om de zilveren/chromen elementen (spiegelkappen/raamlijsten/sierlijst op de grill) door zwarte delen te vervangen. Denk dat dit i.c.m. Bursting Blue net wat sportiever en strakker staat. Benieuwd ook naar jullie mening.

Spiegelkappen wil ik in glossy black bestellen (zwart carbon kost EUR 650,-, is me net wat te gek) en denk dat ik de grille d.m.v. wrapping laat doen in verband met steenslag. Zat voor de raamlijsten eerst aan spuiten te denken maar zag dat bijv. de Carbon Edition ook standaard mooie zwarte lijsten heeft: https://www.autoweek.nl/nieuws/100-volv ... nederland/ Zal denk ik het mooiste resultaat geven.

Weet iemand de onderdeelnummers + prijzen van nieuwe lijsten?
En als we het dan toch over die Carbon Edition hebben: enig idee of die mooie rode gordels te bestellen zijn en wat de prijs is :D

Thx alvast!

Re: Zwart maken van raam/sierlijsten

Geplaatst: 12.05.2018 - 23:49
door RZA
Zag hier een plaatje (onderaan de pagina) van een zwart gewrapte Volvo-grille: https://thewrapsite.nl/wrappen/
Zo zou het moeten worden.

Re: Zwart maken van raam/sierlijsten

Geplaatst: 13.05.2018 - 17:08
door kistigun
Denk inderdaad dat zwart het sportiefst eruit ziet. Denk dat je voor de zwarte sierlijsten de hoofdprijs gaat betalen, alles laten wrappen zal een stuk goedkoper zijn

Re: Zwart maken van raam/sierlijsten

Geplaatst: 14.05.2018 - 18:47
door Dnns
of zelf aan de slag met plastidip, dat kun je er later evt ook weer vanaf halen.

Re: Zwart maken van raam/sierlijsten

Geplaatst: 14.05.2018 - 19:53
door rwbc
Ik verwacht de auto volgende week en laat de lijsten en dakrails ook zwart glanzend wrappen.
Dit schijnt iets steviger te zijn dan plastic-dippen op deze onderdelen en het is ook meteen glanzend i.p.v. mat.

Weet niet wat de kosten van de onderdelen zijn maar het zal zeker meer kosten dan wrappen.
Heb bij een stuk of 5 verschillende bedrijven prijzen opgevraagd en hier op het forum gezet.

Ga het uiteindelijk laten doen bij Profcars in Den Haag i.c.m. het coaten van de remklauwen.
Je kunt dit resultaat even afwachten alvorens je beslist ;)

De grill en volvo letters achterop ga ik wellicht ook nog dippen en dan zelf, stelt weinig voor en je haalt het er zo weer af als het niet bevalt of niet helemaal netjes is de eerste keer. Wel de originele plasti-dip gebruiken heb ik begrepen...

Re: Zwart maken van raam/sierlijsten

Geplaatst: 14.05.2018 - 21:48
door RZA
Ik heb nu offerte in Hoofddorp van Eur 300,- voor wrappen van alle sierlijsten (ramen en grille). Zit ook te denken om -als we toch bezig zijn- die kunststof stukken in voorbumper en de diffuser in hoogglans zwart te laten wrappen. Ga die Procars denk ik ook nog benaderen.

Remklauwen spuiten/coaten is ook nog een mooie upgrade ja. Welke kleur neem je? Ik blijf 'klassiek' rood erg fraai vinden maar bij bursting blue staat blauw waarschijnlijk ook niet slecht.

Re: Zwart maken van raam/sierlijsten

Geplaatst: 14.05.2018 - 21:59
door kistigun
plastidip zou ik ten strengste afraden, heb vorig jaar de chromen 'volvo' letters gedaan in mat zwart. Plastidip was volgens mij van autostyle, netjes gebruiksaanwijzing gevolgd maar na het drogen er achter gekomen dat het zich in het zwarte kunststof had gevreten. Heb toen de zwarte kunststof plaat kunnen vervangen... Ik zou het dus bij wrappen laten ;)

Wat betreft het coaten van de remklauw: (oker)geel vind ik ook altijd erg gaaf staan, is natuurlijk wel erg afhankelijk van de kleur velgen en carrosserie

Re: Zwart maken van raam/sierlijsten

Geplaatst: 14.05.2018 - 22:19
door RZA
Bursting Blue i.c.m. okergeel (wat een gave bak trouwens!): http://forums.swedespeed.com/showthread ... sting-Blue

En met rood:

http://www.socimage.net/media/131958873 ... 1590927559

Re: Zwart maken van raam/sierlijsten

Geplaatst: 15.05.2018 - 11:22
door kistigun
RZA schreef: Bursting Blue i.c.m. okergeel (wat een gave bak trouwens!): http://forums.swedespeed.com/showthread ... sting-Blue

En met rood:

http://www.socimage.net/media/131958873 ... 1590927559
Ziet er beide strak uit, maar ik zou voor geel gaan. Dit zie je namelijk niet zo veel

Re: Zwart maken van raam/sierlijsten

Geplaatst: 15.05.2018 - 11:40
door Paul
Dit is mijn oude V60 en daar is het gedaan via de dealer (Hooftman in Waddinxveen)

Re: Zwart maken van raam/sierlijsten

Geplaatst: 15.05.2018 - 16:09
door rwbc
RZA schreef: Ik heb nu offerte in Hoofddorp van Eur 300,- voor wrappen van alle sierlijsten (ramen en grille). Zit ook te denken om -als we toch bezig zijn- die kunststof stukken in voorbumper en de diffuser in hoogglans zwart te laten wrappen. Ga die Procars denk ik ook nog benaderen.

Remklauwen spuiten/coaten is ook nog een mooie upgrade ja. Welke kleur neem je? Ik blijf 'klassiek' rood erg fraai vinden maar bij bursting blue staat blauw waarschijnlijk ook niet slecht.
Dat is geen gek bedrag. Heb bij Procars 220 volgens mij voor de sierlijsten en dakrails (wel i.c.m. meerdere dingen).
Remklauwen worden Polestar/Rebel blauw, staat mooi bij de blauwe logo's op de zwarte auto (denk ik).

Voorste ramen worden mogelijk ook getint zodat de overgang naar de geblindeerd af fabriek ruiten achter wat minder groot wordt.
Wel met certificaat uiteraard, geen zin in gezeur.

Bumper en grille zijn nog overwegingen voor mij. Diffusor is al hoogglans zwart dus dat scheelt...
Ben benieuwd!