Pagina 1 van 1

Ook even voorstellen

Geplaatst: 04.06.2018 - 21:26
door paulvdm
Sinds een week of vier de trotse bezitter van een V50 T5 AWD Summum in het black saphire metallic uit november 2005 met net geen 175k op de teller.
De auto is orgineel Zwitsers, waar ik op dit moment ook woon, en voorzien van een logisch uitziende historie en compleet serviceboekje.
Natuurlijk zijn er nog wat kleine dingen die ik wil veranderen, maar daar open ik wel speciale topics voor, tenminste als ik het niet met de zoekfunctie kan vinden.

Paul

Re: Ook even voorstellen

Geplaatst: 04.06.2018 - 22:04
door YourivdAar
Lekker die pk's! Welkom.

Re: Ook even voorstellen

Geplaatst: 05.06.2018 - 14:34
door paulh
Welkom, Paul, doe eens een foto'tje (met van die mooie bergen op de achtergrond ...)

Re: Ook even voorstellen

Geplaatst: 05.06.2018 - 15:30
door Kogelman
Welkom hier, een T5 is een fijn apparaat vooral met die haarspeldbochten bij jou in de omgeving wordt dat genieten.
Wij hebben zelf ook een T5 Black Saphire Elite ,waar mijn vrouw in rijdt, helaas moet deze binnenkort gaan wijken voor een diesel en komt hij te koop i.v.m. verandering van haar baan en daarmee de woon-werk kilometers.
Veel plezier met jouw T5!

Re: Ook even voorstellen

Geplaatst: 05.06.2018 - 18:06
door paulvdm
paulh schreef: Welkom, Paul, doe eens een foto'tje (met van die mooie bergen op de achtergrond ...)
We gaan komende week op vakantie, met de auto, dat levert vast mooiere plaatjes op dan hier in de parkeergarage.

Re: Ook even voorstellen

Geplaatst: 24.06.2018 - 16:40
door paulvdm
Ok, een paar foto's:

Nog steeds in Zwitserland, even vergeten bij welk meer dit is.
Afbeelding

Ergens op een heuvel in toscane (Italiƫ).
Afbeelding

En halverwege de Stelvio pas, tja en dan rijdt een T5 AWD met automaat alsof je gewoon in de stad wat rondjes rijdt.
Afbeelding

PS, hoe krijg ik foto's (in de post attached) te voorschijn?