Pagina 1 van 2

Leerverf bestellen op interieurcode?

Geplaatst: 14.07.2018 - 14:47
door Judith-volvo-c30-2009
Hoi allemaal,

Ik ben benieuwd wie er weleens leerverf besteld heeft en wie daar een goede ervaring mee heeft. Van de volvo-dealer begreep ik dat de interieurcode van mijn c30 (2009) 5de1 is (beige-achtig). Via colourblock kan ik alleen op kleurnaam bestellen.
Iemand enig idee wat de kleurnaam van 5de1 is of andersom: waar je de verf op interieurcode kan bestellen?

Groet!

Re: Leerverf bestellen op interieurcode?

Geplaatst: 14.07.2018 - 14:53
door Johan s60
Heb daar ooit besteld, de kleur die k heb is arena wit, maar die ik kreeg, leek meer op mint groen, en toch beweerde ze dat dat de juiste kleur was. :(

Re: Leerverf bestellen op interieurcode?

Geplaatst: 14.07.2018 - 15:51
door Judith-volvo-c30-2009
Oh nee dat meen je! Hopelijk heb je het niet op je bekleding toegepast?!

Re: Leerverf bestellen op interieurcode?

Geplaatst: 14.07.2018 - 15:54
door mga1600
Op de Volvo- site kun je oude prijslijsten vinden. Daarin staan de kleur-opties en bekledingkleuren
met nummer genoemd (denk ik).

Re: Leerverf bestellen op interieurcode?

Geplaatst: 14.07.2018 - 16:09
door Marcnij
5DE1 is de kleurencombinatie van alle interieur delen.
De bekleding kleur die daar bij hoort is Quartz.
https://volvo-tools-prd-media.s3.amazon ... C30%20.pdf

Re: Leerverf bestellen op interieurcode?

Geplaatst: 15.07.2018 - 22:11
door Judith-volvo-c30-2009
Bedankt! Ik zie het inderdaad op de lijst staan. Echter, de kleur Quartz wordt niet op Colourlock aangeboden. Iemand anders nog een suggestie?

Re: Leerverf bestellen op interieurcode?

Geplaatst: 15.07.2018 - 22:16
door BasG
Ja hoor, ze leveren alle kleuren, maar mijn kleur stond ook niet op de site. Even mailen en ze maken het voor je. Perfect spul trouwens! Nee ik heb geen aandelen, wel een tevreden klant, al 2x een C70 behandeld.....

Re: Leerverf bestellen op interieurcode?

Geplaatst: 15.07.2018 - 22:20
door OGA244
Calcite?

Re: Leerverf bestellen op interieurcode?

Geplaatst: 15.07.2018 - 22:33
door BasG
OGA244 schreef: Calcite?
Dat was de kleur bij mij idd, beige, bijna wit.....

Re: Leerverf bestellen op interieurcode?

Geplaatst: 15.07.2018 - 22:50
door lint
Ik heb ook goede ervaringen met Colourlock, kleur wordt op aanvraag aangemaakt en voor de V70 was het een perfecte match. Hoewel het om zwart ging maar je hebt blijkbaar heel veel soorten zwart.

Re: Leerverf bestellen op interieurcode?

Geplaatst: 16.07.2018 - 06:30
door Marcnij
OGA244 schreef: Calcite?
Volgens de brochure is 5DE1 Quartz en 5DE4 Calcite.
Dit zijn echt twee verschillende leerkleuren. Quartz is wat lichter dan Calcite.

Tip: Leerlooier Den Haag

Geplaatst: 16.07.2018 - 10:56
door Silver S70
Heb 2 jaren terug verf (etc.) gekocht bij de Leerlooier in Den Haag. Voor de behandeling van de kale zijwangen en kleinere beschadigingen van het leer in onze V70 (2006, zeer licht beige soft leder interieur). Ben zeer tevreden over het bereikte resultaat. Bestuurdersstoel ziet er weer als nieuw uit. Wel even een kopsteun, als referentie, een weekje afgestaan. Deze bleek gelukkig eenvoudig te verwijderen.

Durfde het niet aan om de verf van Colourlock te gebruiken. Ogenschijnlijk leek de geleverde vloeistof totaal niet op de kleur van het leer.

Re: Leerverf bestellen op interieurcode?

Geplaatst: 16.07.2018 - 11:39
door +++t blijft behelpen+++
ik heb hier leerverf besteld.
leerverfshop.nl
Ik werd daar goed geholpen en ze zijn snel in het beantwoorden van je vragen.

Re: Leerverf bestellen op interieurcode?

Geplaatst: 16.07.2018 - 11:41
door mga1600
Silver S70 schreef: Heb 2 jaren terug verf (etc.) gekocht bij de Leerlooier in Den Haag. Voor de behandeling van de kale zijwangen en kleinere beschadigingen van het leer in onze V70 (2006, zeer licht beige soft leder interieur). Ben zeer tevreden over het bereikte resultaat. Bestuurdersstoel ziet er weer als nieuw uit. Wel even een kopsteun, als referentie, een weekje afgestaan. Deze bleek gelukkig eenvoudig te verwijderen.

Durfde het niet aan om de verf van Colourlock te gebruiken. Ogenschijnlijk leek de geleverde vloeistof totaal niet op de kleur van het leer.
Ik heb heel goede ervaringen met Colourlock setjes in eerdere auto’s. Wel het hele repertoire afwerken zoals aanbevolen dus reinigen, kleuren, sealen en beschermen. Eventueel hebben ze ook nog een soort pasta op kleur waarmee barsten of scheurtjes gerepareerd kunnen worden.

Re: Leerverf bestellen op interieurcode?

Geplaatst: 16.07.2018 - 15:15
door Judith-volvo-c30-2009
Dat klinkt allemaal behoorlijk positief! Ik heb Colourlock een mail gestuurd met het verzoek voor de kleur Quartz. Mocht het lukken, dan zal ik even een foto voor en na posten.

Leerverf bestellen op interieurcode?

Geplaatst: 23.09.2023 - 10:40
door Mitchel045
Hallo allemaal,

Ik ben nieuw hier en ik heb een volvo s40 2.4i uit 2004 2005 en mijn kleur van de stoelen zijn calcite cream in mijn auto staat 5924 als kleur code maar ik vind die niet op internet maar heb wel 5884 gevonden maar ik krijg die kleur niet in een spuitbus om straks me stoelen opnieuw te spuiten waar kan ik zoiets krijgen ik had gisteren gelezen in volvo forum dat het kon bij leerlooier maar heb gisteren ook gelezen dat die winkel gestopt is waar kan ik dan hier in nederland ergens leerverf krijgen in de kleur calcite cream

Leerverf bestellen op interieurcode?

Geplaatst: 01.04.2025 - 00:16
door Reniers
Hallo Volvo lovers,
Waar kan ik leder verf "quartz" bestellen

Leerverf bestellen op interieurcode?

Geplaatst: 01.04.2025 - 09:51
door ingmar55555
Hej Renier,

Denk via colourlock, Tiemen Bosma heeft mij laatst een setje verkocht en ik heb de voorstoelen er mee gedaan. https://www.colourlock.nl/dynamic/index ... suf/VO-024 zie mijn post viewtopic.php?p=1899885&sid=f4c80c169cd ... 1#p1899885 super tevreden met het resultaat.

Grtz, Ingmar

Leerverf bestellen op interieurcode?

Geplaatst: 01.04.2025 - 12:30
door Tien
Gaaf Ingmar, mooi resultaat! Mag ik vragen hoeveel tijd daar in gaat zitten?

Leerverf bestellen op interieurcode?

Geplaatst: 01.04.2025 - 13:01
door ingmar55555
Ik ben er een zondag mee bezig geweest, maar dat is niet continue hoor.
Meeste tijd kost het plamuren, omdat je daar een uur of twee droogtijd in gaat zitten, om wat scheuren te repareren. Maar moet zeggen dat ik niet alles helemaal gevuld heb, is per slot van rekening ook al een auto met wat ervaring.
Het verven met een sponsje gaat relatief snel, want je kunt met een fohn snel laten drogen. Ik denk dat als ik het nog een keer zou doen dat ik het zou spuiten met de lvlp spuit.
Ik heb dat bewust niet gedaan omdat ik de achterbank ook wilde doen en bang was dat ik geen genoeg verf had, maar heb de indruk dat met het sponsje het juist meet verf kost.
Maar goed de voorstoelen waren er het meest aan toe, de achterbank is al enorm opgeknapt door een goede reinigingsbeurt.
Grtz, Ingmar