Pagina 1 van 1
Zekering kofferdeksel/tankklepje
Geplaatst: 16.02.2019 - 13:32
door lingsper
De 10A zekering van het kofferdeksel van de '08 S80 van mijn vrouw ligt er sinds vorige week steeds uit. Iemand bekend met dit probleem. Ik heb wat rondgezocht op het forum en kwam eigenlijk alleen wat problemen tegen met kapot kofferbakslot maar dan vaak bij wat oudere modellen. Met de sleutel gaat het slot gewoon open. Zijn er bij dit type S80 ook problemen met het slot bekend?
Re: Zekering kofferdeksel/tankklepje
Geplaatst: 16.02.2019 - 17:15
door Msuidgeest
Als het slot wel werkt is er dan geen sluiting in de bedrading? Wanneer gaat de zekering kapot? Random of wanneer je iedere keer de klep opent?
Re: Zekering kofferdeksel/tankklepje
Geplaatst: 16.02.2019 - 21:40
door lingsper
Iedere keer dat ze de klep opent. Ik ben zelf helaas nog tot woensdag van huis vanwege mijn werk.
Re: Zekering kofferdeksel/tankklepje
Geplaatst: 17.02.2019 - 10:33
door Carfreak
Waarschijnlijk de beruchte kabelbreuk? Ik heb m al gehad. Vage klachten en je denkt aan het slot. En dan blijkt het toch de kabel te zijn.
Ook wel logisch als je bedenkt hoe hij gemonteerd is.
Re: Zekering kofferdeksel/tankklepje
Geplaatst: 18.02.2019 - 15:22
door lingsper
Bedankt. Dan ga ik daar eerst naar kijken.
Re: Zekering kofferdeksel/tankklepje
Geplaatst: 10.04.2019 - 20:15
door lingsper
Probleem opgelost. Kabelbreuk inderdaad. Nieuwe kabelboom erin en klaar. Kost ongeveer 7 tientjes in aanschaf.
Re: Zekering kofferdeksel/tankklepje
Geplaatst: 12.04.2019 - 16:25
door Carfreak
Goed om te horen dat alles weer werkt. En voor niet al teveel geld
