Pagina 1 van 1

Nieuwe XC40: paar basisvragen/opmerkingen

Geplaatst: 13.07.2019 - 15:20
door djeepie
Hallo
Net mijn V40 ingeruild voor een XC40 T3 Geartronic Momentum Pro.
Erg blij mee !!!

Super auto maar wel een paar basis opmerkingen/vragen:
1. Ik mis interieurverlichting achterin. Wat is jullie ervaring/oplossing?
2. Armsteun toch ietwat te kort. Zou mooi zijn als die naar voren kon schuiven.
3. Mijn gemiddeld verbruik is nu 1:14. Wat is jullie ervaring bij dit model?
4. Volvo car app op mn telefoon gezet maar ik gebruik het eigenlijk niet echt. Wat doen jullie ermee?

Verder kan ik een ieder deze auto aanraden :D

Re: Nieuwe XC40: paar basisvragen/opmerkingen

Geplaatst: 13.07.2019 - 16:33
door mga1600
4. Navigatie bestemming alvast thuis op de bank instellen en auto terugvinden als je ergens in een onbekende stad geparkeerd staat. En ritten administratie.

Re: Nieuwe XC40: paar basisvragen/opmerkingen

Geplaatst: 13.07.2019 - 16:39
door Ponstir
Gefeliciteerd, je zult er veel plezier aan beleven (tenminste, ik wel aan onze T3 GT).

1: ik zou het niet weten, ik zit nooit achterin ;-)
2: kwestie van wennen en evt stoel wat meer naar achteren? Ik ben ook even aan het uitzoeken geweest voordat ik echt lekker achter het stuur zat
3: volgens de boordcomputer zit ik nu op 1:15 na zo'n 2200 km, zelf nog niet echt gemeten aan de pomp, eerst maar eens inrijden. Het ligt natuurlijk ook aan je rij instellingen.
4: ideaal die app, controleren of de auto afgesloten is bijvoorbeeld, als je dat vergeet krijg je wel een reminder, zelfs welk raam open staat (indien dat zo is uiteraard). Gereden ritten worden bijgehouden, je kunt precies zien waar je geweest bent (wel beetje Big Brother gevoel geeft dat) ;-) En route bestemmingen naar de auto sturen, ideaal. En zo zitten er nog wel meer gadgets op..

Re: Nieuwe XC40: paar basisvragen/opmerkingen

Geplaatst: 13.07.2019 - 17:25
door Gilbert 20
Ik zit nu aan iets meer dan 1000 km en heb een verbruik van 7,6 liter per 100 km wat mij heel redelijk lijkt. In stad zit ik rond de 9 liter.

Re: Nieuwe XC40: paar basisvragen/opmerkingen

Geplaatst: 13.07.2019 - 18:33
door JoopXC
djeepie schreef: 4. Volvo car app op mn telefoon gezet maar ik gebruik het eigenlijk niet echt. Wat doen jullie ermee?

Verder kan ik een ieder deze auto aanraden :D
Checken of je auto op slot is, of je auto geladen wordt, instellen van je bestemming enz. enz.... :P

Re: Nieuwe XC40: paar basisvragen/opmerkingen

Geplaatst: 13.07.2019 - 18:41
door OGA244
Afstand start

Re: Nieuwe XC40: paar basisvragen/opmerkingen

Geplaatst: 13.07.2019 - 22:39
door teebee
4:
Standkachel in de winter
Afstandstart (airco) in de zomer
Bestemming zenden naar navi
Auto op slot indien vergeten (melding op telefoon / horloge)

Re: Nieuwe XC40: paar basisvragen/opmerkingen

Geplaatst: 14.07.2019 - 10:15
door djeepie
Thanks :)