Pagina 1 van 1

Portier vergrendeling rechtsvoor defect......

Geplaatst: 26.02.2005 - 20:36
door volvomen-1
Direct na het vergrendelen springt het slot v.h. rechter voorportier weer open. Ik kan hem wel met de hend dichtdrukken en dan uitstappen en met de afstandsbediening sluiten. Wie kent dit ?

Geplaatst: 26.02.2005 - 22:15
door Guestuser
Voor 99% zeker durf ik zo te zeggen dat je portierslot gewoon kapot is.

Geplaatst: 27.02.2005 - 10:20
door volvorider
Of een van de geleiders in de deur zit los.

Geplaatst: 27.02.2005 - 12:36
door Battlecruiser
Dit gebeurt wel vaker bij de V70, S60 en S80. Meestal is het voldoende om het volgende te doen:

Open de onwillige deur van de buitenzijde met de hand en trek een paar keer aan het binnenhendeltje. Duw hem dan goed dicht. Doe hem nog een paar keer open en dicht.
Daarna: vergrendel de deuren met de sleutel aan de chauffeurszijde. Open de deuren daarna met de sleutel. Herhaal dit enkele malen.

Meestal is het probleem dan opgelost. Soms kunnen namelijk de interne stangetjes en andere overbrenginkjes in de deur weleens een verkeerde stand aannemen, waardoor het genoemde euvel optreedt. Door dit handmatige gerommel gaat alles meestal weer goed staan.

Geplaatst: 27.02.2005 - 20:05
door medio
Probleem heb ik gehad met linker voor en achter portier. Hoewel er geen garantie op de auto zat, is het door de dealer geheel kosteloos gerepareerd. Schijnt vaker voor te komen.

Geplaatst: 27.02.2005 - 23:33
door Paul
Hebben wij ook gehad met de vorige V70. Probleem was al voordat we hem ophaalde dus meteen vervangen. Zag het afgelopen zomer ook op de V70 van vrienden van ons. Ook daarna gratis vervangen. Komt inderdaad vaker voor, zeiden ze toen al!

Geplaatst: 01.03.2005 - 09:52
door Marcel
Bij mij ook gebeurt, bij de dealer is het slot vervangen. Kwam vaker voor werd er gezegd.......... Twee weken later was de andere kant ook defect.

Geplaatst: 25.07.2005 - 13:32
door v70rider
Ik heb ook een probleem met mijn portiersloten. De dealer zegt ook dat deze sloten waarschijnlijk defect zijn. Nu wil de dealer dat ik voor de kosten opdraai. Naar mijn weten is er een bulletin over geweest dat de dealer dit gewoon kosteloos moet doen. Weet iemand hier meer over?

Geplaatst: 25.07.2006 - 19:27
door Guestuser
Bij mij was dit ook het geval. Na het sluiten van de auto sprong het pinnetje van de rechterdeur omhoog. De deur werd na zo'n 20 seconden wel gesloten door het dead lock systeem dus ondanks het omhoog staande pinnetje was de deur niet te openen.

Dit probleem werd bij mij veroorzaakt door een accu die bijna versleten was. Nadat die vervangen was is het nooit meer opgetreden raar maar waar.

slot kapot

Geplaatst: 25.07.2006 - 21:41
door XC70 OR
Ik kan hier heel kort over zijn: het slot is kapot.
Soms doen ze het nog even na wat gerammel maar het komt steeds weer terug.
Gewoon vervangen dus.

Geplaatst: 13.09.2006 - 19:12
door volvo-nieuwolda
Ik had een probleem met de deur aan passagierszijde, de deur ging wel dicht met de rest, maar niet open, vervelend voor je passagier.

Slot eruit gehaald, gezocht en gekeken naar evt zichtbare probs, niks te zien.

Toen van de sloop maar een portierslot gescoord ( €25.-- ) en vervangen, probleem opgelost.

Dat zou me bij de dealer €220.- gekost hebben excl. montage!

En dat voor laten we zeggen max. 10 minuten werk, erin en eruit...

Geplaatst: 13.09.2006 - 19:20
door bart simpson
@ volvo nieuwolda, auto's hebben op de sloop ook de neiging goedkoper te zijn als bij een dealer, hoe zou dat toch komen?

Geplaatst: 13.09.2006 - 19:25
door Emiel
bart simpson schreef:@ volvo nieuwolda, auto's hebben op de sloop ook de neiging goedkoper te zijn als bij een dealer, hoe zou dat toch komen?
:D :lol:

Geplaatst: 13.09.2006 - 19:27
door volvo-nieuwolda
bart simpson schreef:@ volvo nieuwolda, auto's hebben op de sloop ook de neiging goedkoper te zijn als bij een dealer, hoe zou dat toch komen?
Ik denk dat het komt omdat ze deels niet zo best meer zijn, sterker nog de auto waar dit uit kwam, v70 met alle opties zo te zien, was een keer of 4 over de kop geweest, naar zijn staat te oordelen.

Maar de deur waar het portierslot uitkwam, zag er nog toppie uit.

En zo werkt ook het portierslot, Toppie.

Ik ben wel goed, maar niet gek :)

Geplaatst: 29.10.2007 - 12:22
door lucardie lpg
medio schreef:Probleem heb ik gehad met linker voor en achter portier. Hoewel er geen garantie op de auto zat, is het door de dealer geheel kosteloos gerepareerd. Schijnt vaker voor te komen.
Nou , dat lijkt me wel wat , mijn rechtervoorportier blijft ook vaak ( niet altijd) dicht , terwijl alles verder opent .
Als dat gratis gerepareerd kan worden , zou fijn zijn , waar kan dat ? bij elke Volvodealer? is er een servicebulletin van bekend?
Groet,
Mar