Pagina 1 van 1
Verkeersinformatie
Geplaatst: 10.12.2019 - 14:47
door henko.reuvekamp
Rijd sinds kort nieuwe V60. Was eerst voornemens om de Android auto (Maps of Waze) voor naviagtei te gaan gebruiken.
Echter de Sensus tot nu toe bevalt me erg goed. Ik krijg alleen geen file-informatie. Instellingen staan wel goed.
Vraag is nu: wat is de makkelijkste manier om in de Sensus navi de verkeersinformatie te krijgen. Hotspot aanmaken vind ik zelf niet zo handig. Heb wel altijd mijn telefoon aan de USB met auto android aan. Of extra Sim -kaart en modem van de auto gebruiken?
Tips zijn welkom.
Verkeersinformatie
Geplaatst: 14.12.2019 - 11:16
door vankol
Kan zijn dat je langs de dealer moet om rtti software te updaten, je kan via internet verbinding via je navigatie alle verkeers info krijgen.
Verkeersinformatie
Geplaatst: 05.01.2020 - 18:22
door PGV90
Verkeersinformatie komt via RDS binnen - maar kan wel eens wat basic zijn.
Beter werkt RTI, maar dan moet je een internet verbinding hebben en in het menu een vinkje aanzetten voor RTI. Verbinding gaat gemakkelijk met de telefoon als hotspot. Spotify, etc. werkt dan ook.
Verkeersinformatie
Geplaatst: 05.01.2020 - 22:37
door jalex_h
vankol schreef: ↑14.12.2019 - 11:16
Kan zijn dat je langs de dealer moet om rtti software te updaten, je kan via internet verbinding via je navigatie alle verkeers info krijgen.
TS heeft een V60 van het nieuwste model, die heeft alleen maar RTTI

. RDS (dat via TMC binnen komt), zit er niet meer op, hoewel de handleiding anders suggereert. Zie
viewtopic.php?f=79&t=83560&p=1640973#p1640973.
Om RTTI aan de praat te krijgen (dus überhaupt verkeersinformatie te krijgen), heb je inderdaad een internetverbinding nodig. Of dat lukt via een USB-kabel met je telefoon, durf ik niet te zeggen. Ik heb een SIM-kaart n het modem gestopt en dat werkt prima. In mijn geval een Multi-SIM van Vodafone. Die maakt gebruik van de databundel van mijn Vodafone-abonnement. Beide simkaarten kunnen daarbij gelijkertijd gebruikt worden. Bij mijn weten is Vodafone de enige provider die deze optie heeft.
Anderen hebben mel een DUO-sim (heeft Vodafone ook), maar dan kun je de kaarten niet tegelijkertijd gebruiken. Dus dan heb je of data in de auto maar is je telefoon dood of je telefoon doet het maar je hebt geen data in de auto.
Andere optie is een goedkoop data-abonnement nemen. Voor alleen RTTI heb je ca. 100 mB per maand nodig. Gebruik je ook Spotify, Tune-in en de update-functie, loopt dat natuurlijk op.
Verkeersinformatie
Geplaatst: 06.01.2020 - 15:52
door vankol
Je kan ook je telefoon als modem instellen en via Bluetooth Thetering of WiFi verbinden met je auto
Dan heb je draadloos contact met je auto, dit werkt perfect.
Multi sim van Vodafone kost je wel €5,- extra per maand.
Verkeersinformatie
Geplaatst: 20.01.2020 - 09:40
door Knippie
Volgens mij heb ik elders hier gelezen dat juist Vodafone de extra (data sim) gratis aanbiedt... Je gebruikt dan data uit eigen bundel.
Via KPN heb ik wel voor 5,- extra sim. Hoe dan ook het werk heel fijn!
Verkeersinformatie
Geplaatst: 20.01.2020 - 10:32
door Jelmer de Jong
Knippie schreef: ↑20.01.2020 - 09:40
Volgens mij heb ik elders hier gelezen dat juist Vodafone de extra (data sim) gratis aanbiedt... Je gebruikt dan data uit eigen bundel.
Via KPN heb ik wel voor 5,- extra sim. Hoe dan ook het werk heel fijn!
Bij Vodafone zakelijk is de eerste gratis, verder kosten ze ook 5.- per maand.
Verkeersinformatie
Geplaatst: 05.02.2020 - 15:03
door Ruud64
Ik heb sinds januari een V60 T5 uit 2019 . Mijn internetverbinding had ik eerst via bluetooth van mobiel, omdat regelmatig de instellingen op mijn telefoon, na opnieuw opstarten, weg waren (tetering instelling) heb ik een simkaartje met goedkoop abonnement van Vodafone aangeschaft. Gisteren geinstalleerd , nu blijf ik het probleem houden dat er zowat iedere minuut haperingen zijn in de weergave van mijn internet radiozenders (Tune). Weet iemand wat ik verkeerd kan hebben gedaan?
Verkeersinformatie
Geplaatst: 06.02.2020 - 09:11
door lint
Ik gebruik in de V90CC een datasimkaart voor de RTI, werkt prima.
Verkeersinformatie
Geplaatst: 26.02.2020 - 05:54
door V60Driver
Ik heb in mijn V60 PIH my 2014 een goedkoop Tele2 2 GB abonnement gezet.
Werkt prima. Maar met het stopzetten van 3G (nu al bij Vodafone) vraag ik me af of dat zo blijft? In het begin krijg je overigens van hun bericht dat je je simkaart niet correct gebruikt. Ik bel er niet mee en zij kunnen zien dat hij (simkaart) in een modem zit en niet in een telefoon. Maar na verschillende dreigementen dat mijn abonnement met oneigenlijk gebruik wordt stop gezet. Zijn ze na 6 maanden opgehouden met die onzin.