Pagina 1 van 1
Onderhoud regio Rotterdam?
Geplaatst: 17.10.2006 - 19:50
door Eric S40
Mijn S40 is toe aan een kleine beurt. Mijn vorige auto's bracht ik naar een lokale (universele) garage voor onderhoud, maar hier heb ik nooit echt een lekker gevoel bij gehad. Ik ben op zoek naar een adres waar ik er van op aan kan dat de zaken die moeten gebeuren goed gedaan worden, maar dat er geen zaken vervangen worden die nog niet aan de beurt zijn. Een universele garage of specialist maakt me niet zoveel uit. Ik woon overigens in regio Rotterdam.
Op het forum is eerder een topic geweest over volvo-specialisten en ik heb nog wat gezocht op internet. Ik zit zelf bijvoorbeeld te denken aan Toncar (Berkel en Rodenrijs) of Van Vliet (Leidschendam), iemand hier ervaring mee? Misschien heeft iemand nog goede ervaringen met een ander bedrijf in de regio? Ik hoor het graag!
Geplaatst: 18.10.2006 - 11:19
door Ollecram
Auto De Pee in Krimpen. Heb er zeer goede ervaringen mee. Ze doen Citroën maar ook andere merken. Zeer serieus en betrouwbaar adres.
Geplaatst: 18.10.2006 - 11:21
door Amieke850
Toncar is specialist, is ok, mijn broer ('oude modellen'-rijder, R'dam) is daar al jaren klant, naar tevredenheid, goede prijzen, aardige lui.
Van Vliet Leidschendam is dealer, zal wel ok zijn;
In Zoetermeer is nog Volvo Automedon, dealer, is geloof ik ok;
zelf rijd ik altijd naar Van Velzen Hazerswoude Rijndijk, ook specialist, goede ervaringen, maar dit is voor jou weer ietsje verder...
Geplaatst: 18.10.2006 - 16:04
door NOS
Toncar is idd erg goed.
In zoetermeer zit idd Van Vliet Automedon. Dealer trouwens
Geplaatst: 18.10.2006 - 20:54
door Eric S40
Vind de site van Toncar ook goed overkomen, vandaar dat ik de zaak noemde. Is Van Vliet een dealer, de site zegt namelijk "de onafhankelijke volvo specialist"?
Mocht Van Velzen hier de voorkeur genieten boven Toncar dan zou ik nog kunnen overwegen daarheen te rijden, ik werk namelijk in Ypenburg, dus is eventueel nog wel te regelen!
Geplaatst: 18.10.2006 - 21:00
door NOS
Eric S40 schreef:Is Van Vliet een dealer, de site zegt namelijk "de onafhankelijke volvo specialist"?
ja, dat is idd een dealer. vestiging in zoetermeer en Leidschendam
Geplaatst: 24.10.2006 - 10:04
door v700r
Toncar is idd the place to be voor je Volvo.
Geplaatst: 24.10.2006 - 19:57
door volvo
Ik heb geen slechte ervaringen met De Jong Rotterdam. Hebben 3 vestigingen.
Geplaatst: 25.10.2006 - 09:50
door Eric S40
Bedankt voor de reacties!
Van de internetsite van De Jong begrijp ik dat dit een dealer is? Wat zou jullie voorkeur hebben, een dealer of een specialist als Toncar?
Geplaatst: 07.11.2006 - 12:12
door ldeboer
Ik heb net ervaring opgedaan bij De Jong R'dam Noord. Vorige week daar de 180.000 km beurt voor V40D (2001) laten uitvoeren. Kale prijs beurt inc. APK was kleine 450 euro en remvloeistof erbij kleine 100 euro meer. Totaal was het ruim 550 euro. Dat is geen probleem mits alles goed verholpen, maar: had gevraagd binnenspatschermen vast te zetten voor en dat stond idd op de rekening maar was gewoon niet gebeurd. Geen excuses ofzo toen ik dat constateerde, alleen de opmerking dat ik ervoor kon terugkomen volgende week. Moet ik nog doen. Daarnaast wel goeie diagnose gesteld voor gonzend geluid achter (blijkt cupvorming banden). Wel keurig tijdens beurt gebeld om te overleggen over extra uit te voeren werkzaamheden en op tijd klaar. Toch hou ik me aanbevolen voor aan ander onderhoudsbedrijf in de regio, misschien Toncar maar eens proberen..
Geplaatst: 07.11.2006 - 12:38
door Barry (Grillmeister)
Ik ga voor Volvo Niham, zit op het Forepark in de oksel van de a-12, a-4 (was Leidschendam) in Den Haag
Groet Barry
Geplaatst: 07.11.2006 - 14:40
door Walter
eeehhhh Hooftman

Waddinxveen, goed te doen vanuit Rotterdam. Doen er veel meer.
Nee hoor, ik ben niet bevooroordeeld
Geplaatst: 07.11.2006 - 18:51
door Eric S40
Mijn s40 heeft inmiddels een beurt gehad bij Toncar in Berkel en Rodenrijs. Kan niet anders zeggen dan dat ik erg tevreden ben. Vriendelijke mensen, netjes gebeld over de kosten en nog een rondleiding gehad ook!
Op 't werk van een aantal collega's wel wat 'minder positieve' verhalen gehoord over Toncar. Het blijft echter erg lastig in te schatten in hoeverre dit soort verhalen echt waar zijn. Ga eerst maar eens op mijn eigen ervaringen af, dus volgende beurt wordt weer bij Toncar!
Geplaatst: 07.11.2006 - 21:33
door Amieke850
:razz: ok, mooi! Ik ben blij voor je!
Geplaatst: 07.11.2006 - 21:40
door NOS
ben ik ook een keer geweest voor een onderdeel en je word er idd zeeer goed geholpen!
Geplaatst: 07.11.2006 - 23:24
door 940Bas
Je kunt ook nog kijken naar PG Volvospecialist in Papendrecht.
Gr,
Bas