Pagina 1 van 1
Spacers / spoorverbreders
Geplaatst: 17.01.2021 - 15:54
door BlackbirdT5
Niet schrikken. Wil de wielen van mijn 262C zeker niet ver naar buiten laten komen echter ik zit met het probleem dat mijn Virgo (Turbo) velgen net een ietsje aanlopen tegen mijn remklauwen.
Als ik bij wijze van spreken 1mm naar buiten kom is dit al voldoende.
Wil dus max 5mm spacers ertussen zetten zodat ik waarschijnlijk nog de standaard tapeinden en moeren kan gebruiken.
Iemand ervaring (of zo'n set liggen)?
Spacers / spoorverbreders
Geplaatst: 17.01.2021 - 16:09
door RZA
Ik heb zelf Eibach pro spacers (1,5 cm) met verlengde bouten voor m'n V90 en dat gaat perfect. Belangrijkste is om een A-merk te nemen zoals Eibach of H&R; je wilt niet dat die dingen scheuren. Goede bandenservice kan zo zeggen welke passen op jouw wagen. Heb ze zelf laten monteren bij Steverink in Apeldoorn.
Spacers / spoorverbreders
Geplaatst: 19.01.2021 - 07:15
door BlackbirdT5
Eindelijk een setje 3mm kunnen scoren met de correcte naafdiameter waardoor mijn wielen nu vrij lopen van de klauwen en tevens de wielen niet noemenswaardig naar buiten komen te staan dus geen zwaardere belasting op de lagers en de bestaande tapeinden gewoon kan gebruiken.
Voor de voorwielen niet zo'n heftige klus maar achterwielen wat lastiger (voor mij) om de schijven te verwijderen en langere tapeinden te monteren. Dus helemaal gelukkig.
@RZA door jouw bericht ga ik wel eens kijken of dit wat voor de T5 is maar met band maat 235 moet ik wel oppassen dat de boel niet gaat aanlopen.