Pagina 1 van 1

telefoonhouder positie voor XC40

Geplaatst: 19.01.2022 - 12:53
door nederbelg1
hallo mede Volvo (XC40) rijders

Na een aantal V60 's en op het laatst een V60CC gehad to hebben als leasewagen, is nu een XC40 T5 plug in besteld.

Mijn vraag , als jullie een gsm houder hebben gezet op het dashboard, wat is de beste positie?
Ik gebruik nu Brobit mounts met kabel (gsm niet draadloos laadbaar)
Ik zie bij Bobit of op Aliexpress houders die gemonteerd worden bovenaan de verticale ventilatie links of rechts van het scherm.
Maar voor het gevoel , als de gsm links bovenaan het scherm zit, dan zie die misschien in de weg voor het touch screen , en voor de rechter ruitenwisserbediening aan de stuurkolom, zeker als er een kabel onder hangt.
en als rechts bovenaan van eht scherm gekozen wordt, dan is die wel ver weg.

iemand een opmerking of tip?

Thx!

telefoonhouder positie voor XC40

Geplaatst: 19.01.2022 - 13:05
door Emmevi
Ik had vroeger wel een Brodithouder, maar heb hem tegenwoordig in de jaszak, en bij bellen bedien ik hem via de knoppen op het stuur of de middendisplay.
Voor opladen en navigeren gebruik ik de kabel in de armsteun (car play) en gaat hij in dat grote vak of op de middenconsole.

telefoonhouder positie voor XC40

Geplaatst: 20.01.2022 - 11:05
door HansV60
Ja, gewoon in je jaszak houden hoe simpel kan het zijn.

telefoonhouder positie voor XC40

Geplaatst: 27.11.2022 - 12:49
door nederbelg1
voor android auto moet hij aan de kabel (witte usb connectie ) zitten :-(

telefoonhouder positie voor XC40

Geplaatst: 27.11.2022 - 14:12
door Emmevi
Klopt

telefoonhouder positie voor XC40

Geplaatst: 10.12.2022 - 16:07
door nederbelg1
ik heb een tijdje rondgereden met een specifieke XC40 klem en telefoonhouder van Ali.
Die wordt linksboven de middenventilatie geklemd.
Maar dat was toch te fragiel en de gsm komt hoog bovgen het dashbord uit. Dus toch toch een (dure) clip van Brodit gekocht, geklemd over het rechter ventilatiekanaal. Een stuk degelijker en de gsm zit op ongeveer dezelfde hoogte als de centrale disply.