Pagina 1 van 1

volvo weg

Geplaatst: 17.02.2023 - 15:42
door BG_V40cc
Met spijt in het hart mijn V40 moeten afgeven.

Al drie jaar nagezeten om een lease te nemen via het werk en toch toegegeven. Jammer genoeg geen Volvo maar een Mercedes.

Beste auto ooit gehad, geen enkel probleem mee gehad, batterij eens laten vervangen en de automaat laten flushen om dat ik het niet meer kon aanzien dat de dealer me maar niks kon aanrekenen bij jaarlijks onderhoud..

8 jr, ++110 K en nog steeds zo goed als nieuw. pittige T4..

Nu zit ik dus ingeblikt in een electrisch autootje op afstandsbediening.

Veel te veel scherm en kleurtjes, ontbreken van simpele ergonomische knoppen, weet bvb nog steeds niet waar ik de stoelverwarming kan aanzetten, waar de knop voor de achterruitenwisser zit, cruise control is op drie knoppen drukken.

Functies vd linkerhendel bvb;
pinkers, lichten, voorste ruitenwissers, achterste ruitenwissers, boordcomputer, ruitenvloeistof, maar 1 x de ruitenwisser laten gaan, kan ie niet.

Groot scherm in het midden, veel fucnties maar de knoppen die je het meest moet gebruiken, die zitten dan half verstopt links boven in het scherm of ergens rechts onderaan

Had ik toch nog 2 jaar langer kunnen wachten dan had ik een S60 T8 kunnen kiezen.

En zwijg me stil over die platte zetels, akkoord het glijdt geruisloos over de weg, ja de motor (hybride) heeft veel vermogen, maar mijn V40 was vinniger lomp schip van 2 ton, lichtjes afremmen kan niet, ofwel kies je ervoor om electrisch te remmen, ja regeneratie noemen ze dat, dat remt dan zo ietske af, of je drukt de rem in, en dat ding denk steevast ik moet 2 ton op nul krijgen binnen de seconde, dat is dus gemeen bruusk.

Gevoel met weg is letterlijk weg, 2 ton luchtvering, schip op het droge, geweldige app dat wel, elke morgen tijdgeschakeld de verwarming op, je die meukjes werken dan weer wel .

Zal wel wennen, zucht.

Gelukkig heeft echtgenote wel nog een V40, dus half weg...

volvo weg

Geplaatst: 17.02.2023 - 16:26
door Ben
Wat een ellende allemaal. Sterkte de komende jaren 8)

volvo weg

Geplaatst: 17.02.2023 - 18:04
door lint
Gelukkig heeft je echtgenote nog een V40 maar verder wordt het afzien zo te lezen😄

volvo weg

Geplaatst: 17.02.2023 - 20:10
door robbie2
Sterkte met het verwerken. :-)

volvo weg

Geplaatst: 17.02.2023 - 20:20
door Ludo
Ik zou eerder van werkgever veranderen, dan van auto... :-D

volvo weg

Geplaatst: 19.02.2023 - 12:17
door Bover
Ludo schreef: 17.02.2023 - 20:20 Ik zou eerder van werkgever veranderen, dan van auto... :-D
ha ha maar zo slecht kan Mercedes niet zijn toch? Het is natuurlijk wel wennen in een nieuwe auto en tijd nodig om te leren kennen. Ja dat digitale moet je passen....
Gelukkig je vrouw nog een V40, ik zie nog gebeuren dat je daar instapt s morgens per ongeluk......

volvo weg

Geplaatst: 19.02.2023 - 15:30
door Hoekstra
Sterkte joh 😂 voor mij nog even niet elektrisch ⚡️!

volvo weg

Geplaatst: 24.02.2023 - 15:14
door corsa_gsi
Euhm, jij bepaalt toch of je gaat leasen en niet je werkgever?
Alle werkgevers hebben regelingen voor als je geen lease auto neemt, meestal een km-vergoeding of een mobiliteitsbudget.

Ben nog nooit gezwicht voor een werkgever om verplicht een lease auto te nemen.
Heb al genoeg werkgevers gehad waarbij mijn eigen auto dikker was dan die van de directeur, omdat die wel leasde.
Vroeger #Lievereendikkev6 en nu #lLievereendikkeT5.