Pagina 1 van 1
Afstandsbediening deursloten hapert
Geplaatst: 21.03.2023 - 01:11
door rkr
Uiteraard heb ik nieuwe batterijen gemonteerd maar het blijft een probleem om de deur van mijn S70 uit 1997 met de afstandsbediening te openen. Ik moet het zendertje al niet verder dan 10 cm. Van de deur houden en vaak wel 8 tot 10 keer drukken om de deur te openen (en het alarm te deactiveren). Wie heeft dezelfde ervaringen en, minstens zo interessant, wie heeft een oplossing? Ben benieuwd naar jullie reacties.
Afstandsbediening deursloten hapert
Geplaatst: 21.03.2023 - 19:47
door Alfadragon
Lees even mee. Zelfde ervaring maar had al gelezen dat dit sowieso meer een dichtbij bediening is. Bij mij helpt het wel als je meer in het midden van de ab drukt en bij bepaalde punten van de auto. Bovenaan b-stijl bijvoorbeeld.
Afstandsbediening deursloten hapert
Geplaatst: 23.03.2023 - 22:46
door rkr
Dank Alfadragon. Ik blijf reuzebenieuwd in het echte probleem: Stof? Slecht contact ergens? Batterijen zijn uiteraard nieuw. Moet toch naar mijn mening te repareren zijn, maar wat?
Afstandsbediening deursloten hapert
Geplaatst: 26.03.2023 - 23:47
door rkr
Ik krijg langzamerhand het idee dat het probleem niet in de zender zit, maar in de auto. Zou het kunnen dat de ontvanger (van het signaal) in de deur door vervuiling, of ouderdom, het signaal niet meer goed ontvangt? Misschien hebben meer roffel-berijders hier last van. Of ben ik de enige?
Afstandsbediening deursloten hapert
Geplaatst: 01.04.2023 - 20:27
door rkr
Niemand die hier een oplossing voor heeft?