Pagina 1 van 1

Locatie start relais.

Geplaatst: 27.11.2023 - 19:49
door De_Plaenck
Volgens de diagnose apparatuur is mijn gloeibougie relais defect.

Xc60 2.4D 2010 start slecht bij temperaturen <5 graden.

Ik kan echter het relais nergens vinden op een diagram of schema. Is iemand van jullie bekend met de locatie van het relay ?

Locatie start relais.

Geplaatst: 27.11.2023 - 20:05
door Dahhri
Of het is de zekering, specifiek voor de gloeibougies? Die zit gewoon in het grote zekeringencompartiment onder de motorkap, bovenste laag, rechteronderhoek.

Edit: ik zie in het boekje dat een zgn midifuse betreft, in het boekje staat erbij dat aangeraden wordt dit door een werkplaats te laten vervangen.

Locatie start relais.

Geplaatst: 02.12.2023 - 08:40
door De_Plaenck
We zijn alweer iets verder met testen. Foutdiagnose vanuit de Autel is incorrect. Waarschijnlijk een oudere foutmelding. De gloeibougies gloeien wel bij het starten. (Althans er vloeit stroom 11A en wordt geleidelijk minder naar 0A)

Autos heeft echter bij koud weer < 3 graden een seconde of 5 - 10 nodig om aan te slaan. Loopt daarna goed en rustig.

Wellicht iemand verder een idee ?