Pagina 1 van 1

Lichtbundel v60 bi-xenon

Geplaatst: 14.04.2024 - 21:30
door Psloesen
Recent heb ik een Volvo V60 d2 uit 2012 gekocht. Rijdend in de nacht met de xenon verlichting valt me op dat de lichtbundel wel erg ver naar links staat afgesteld, waardoor aan de voorzijde van de auto veel minder lichtopbrengst is. Is dit nog enigszins af te stellen? De optie linksrijdend verkeer staat vanzelfsprekend uit.

Lichtbundel v60 bi-xenon

Geplaatst: 14.04.2024 - 21:57
door Fredhead
Is de lamp überhaupt goed geplaatst of staat deze al scheef?
Het beeld is sowieso bij te stellen.

Lichtbundel v60 bi-xenon

Geplaatst: 16.04.2024 - 14:23
door Jerry990
Psloesen schreef: 14.04.2024 - 21:30 Recent heb ik een Volvo V60 d2 uit 2012 gekocht. Rijdend in de nacht met de xenon verlichting valt me op dat de lichtbundel wel erg ver naar links staat afgesteld, waardoor aan de voorzijde van de auto veel minder lichtopbrengst is. Is dit nog enigszins af te stellen? De optie linksrijdend verkeer staat vanzelfsprekend uit.
Heb je niet toevallig een melding over het dimlicht? Service vereist?
Xenon heeft als het goed is AFS, als hier een storing in zit, wil het wel voorkomen dat deze in een gedoken stand gaat staan, zodat er hoe dan ook niemand verblind wordt. Kan me namelijk niet voorstellen dat het zo standaard staat