Pagina 1 van 1
Radio / MP3 / CD-speler / USB
Geplaatst: 05.12.2006 - 13:14
door Guestuser
Het is mijn bedoeling om een nieuwe autoradio te kopen.
En wat ik wil is een MP3/CD-speler die ook een usb-stick slikt.
Heeft iemand nog goeie suggesties over wat wel (of beslist niet) te kopen?
Bijvoorbeeld welk merk, type, etc... ?
Geplaatst: 05.12.2006 - 15:24
door Bart
Ben altijd super tevreden geweest over JVC... mooi vol geluid, logische bediening en zien er nog eens mooi uit ook!
Geplaatst: 05.12.2006 - 22:43
door Daanh78
Ik heb toen voor een euro of 70 eentje gekocht bij de Aldi voor m'n jeep.
MP3/CD/USB poort zelfs compleet met afstandsbediening! Perfect ding.
Geplaatst: 06.12.2006 - 09:14
door J
Ga zelf binnenkort ook voor een jvc met die opties, omdat ik erg tevreden ben over de prijs kwaliteit verhouding
Geplaatst: 07.12.2006 - 08:05
door Guestuser
Aan JVC had ik nog niet gedacht, bedankt voor de tips!
Geplaatst: 07.12.2006 - 08:42
door roever
Misschien is het handig om een budget aan te geven wat je in gedachten hebt en wat je verwacht? Als je voor 75 euro klaar wilt zijn en je wilt alleen een radio voor een muziekje kun je bij de Aldi prima slagen.
Wil je echter een hoge kwaliteit versterker, of aansluitmogelijkheden voor versterkers of andere apparatuur kom je al snel bij de merkradio's uit. Denk dan idd eens aan een JVC, Alpine, Kenwood, of een Becker. Ik heb een Becker, die bevalt uitstekend, super geluid en mooi sober design. Beschikt echter niet over een USB aansluiting....
Geplaatst: 07.12.2006 - 09:00
door J
persoonlijk goede ervaringen met marktplaars etc.
vaak wel iemand die al zeker 6 maanden met zijn autoradio heeft gedaan, en dan weer toe is een een nieuwe!
Geplaatst: 07.12.2006 - 12:42
door Guestuser
Het moet een goeie zijn, lekkere muziek en techniek die niet binnen een jaar al begint met opgeven.
Zo had ik een Sony autoradio (cassette) die onverwoestbaar was (heb ik samen met auto waar 'ie in zat begin van het jaar verkocht), ergens uit de jaren '90.
Mijn huidige radio/mp3 speler (merk Lenco) is de tweede die ik heb (eerste ging in de garantietermijn kapot, deze is de vervanger) en nu al (weer) ellende (deze tweede heb ik net geen jaar).
Goedkoop (<100 euro) hoeft niet.
Budget? Ergens in de buurt van 150 - 200 euro had ik in gedachten.
Geplaatst: 07.12.2006 - 16:17
door Bart
Heb mijn JVC destijds bij de Makro gekocht, maar een met jouw wensen moet zeker kunnen voor dat bedrag bij een andere shop. Ik heb deze gehad:
Had geen USB, maar verder alles. Dezelfde hebben ze wel met USB... en die AB, ik dacht in het begin dat het een leuke gimick was, maar heb hem dus echt constant gebruikt

Super handig!
Geplaatst: 07.12.2006 - 16:24
door Guestuser
JVC heeft zo'n model met USB en binnen het budget, inclusief die AB.
Vond het ook een gimmick. Maar is toch wel handig in het gebruik?
Geplaatst: 08.12.2006 - 07:26
door J
hangt van de situatie (type auto) af.
Heb al 2 jvc's gehad, met ab. Echter nog nooit gebruikt, omdat de bediening op de radio zelf makkelijker (natuurlijker) ging dan de ab zoeken.
maar probeer het uit.
Vraag mij alleen af of dat usb stickje vaak gebruikt word (ben zelf ook aan het rondkijken)
Geplaatst: 08.12.2006 - 12:39
door Guestuser
De USB stick is de belangrijkste reden voor mij.
Voor mij scheelt het cd's branden omdat ik nog wel eens wil wisselen en nummers toevoegen / verwijderen. En het slaat niet over

Geplaatst: 11.12.2006 - 12:41
door Guestuser
Het is een Sony geworden bij Mediamarkt (
Halfords link).
De USB stick aansluiting bevalt enorm goed!! Stick erin en spelen maar. Hij onthoud zelfs waar je gebleven was als je 'm eruit haalt en later terugsteekt.