Pagina 1 van 1

koplampwissers

Geplaatst: 22.03.2005 - 12:34
door snorremans
Weet er iemand of de bekabeling voor koplampwissers voor een V 40 bj. 1998 al aanwezig is , of moet je deze aansluiting zelf maken, of heeft iemand een aansluit schema voor de koplampwissers

Geplaatst: 22.03.2005 - 13:21
door Marinus
Ik weet niet of de bedrading er al zit.

Ik weet WEL dat er 2 types stalen binnenbumpers zijn en afhankelijk van dit type heb je dikke of minder dikke steuntjes nodig voor de koplamp wissers.

Dit geldt zowel voor de phase 1 als voor phase 2 bumpers en bumperhoezen.

Dus hou er rekening mee, dat je 2 types steuntjes hebt.
De wissermotortjes en steuntjes zijn voor phase 1 en 2 gelijk.
Er is een linker en een rechter wissermotortje.
Het enige verschil tussen de phase 1 en de phase 2 is de bumperhoes zelf en het type grijze blokjes wat je in de bumper klikt, waardoor het stangetje en het sproeislangetje van de koplampwisser naar buiten steekt.

Geplaatst: 22.03.2005 - 18:44
door snorremans
De bekabeling is gevonden, alleen hoe zie ik wat voor een stalen binnenbumper ik heb, ivm met de steuntjes dik of dun?

Geplaatst: 22.03.2005 - 21:49
door Marinus
snorremans schreef:De bekabeling is gevonden, alleen hoe zie ik wat voor een stalen binnenbumper ik heb, ivm met de steuntjes dik of dun?
Dat is een goeie vraag, dat weet ik eigenlijk niet.

Misschien dat één van de volvo-medewerkers die hier rondhangen je dit kunnen vertellen.....