Pagina 1 van 1

Bedrading mistlamp tbv trekhaak aansluiting

Geplaatst: 09.07.2025 - 11:09
door paultje_bos
Goedemorgen,

Ik heb een trekhaak gemonteerd onder mijn Volvo V40, alles zo goed als gelukt, alleen krijg ik een storingmelding dat mijn mistlampen niet werken (en die doen het inderdaad niet.
Ik heb even het plaatje bijgevoegd hoe zij zeggen dat je de bedrading voor de mistlampen moet aansluiten op de kabelboom voor de trekhaak. Ik heb het zelf nu zo geïnterpreteerd dat de 2 draden die naar de lampen gaan samen op 1 stekker moeten (met blauw/zwart), en de 2 draden die de auto in gaan zeg maar op de andere stekker (met blauwe draad).
Klopt mijn aanname? En als het klopt, waar zou de storing eventueel nog meer vandaan kunnen komen?

Bedrading mistlamp tbv trekhaak aansluiting

Geplaatst: 09.07.2025 - 12:16
door paultje_bos
Nog even een extra aanvulling, ik kwam er dus net achter dat als ik mijn listlampen aanzet, deze ook de achteruit verlichting aanzet van de auto.

Bedrading mistlamp tbv trekhaak aansluiting

Geplaatst: 09.07.2025 - 12:40
door NicoV40
Er maakt ergens iets sluiting. Waarschijnlijk in de trekhaak stekker.

Bedrading mistlamp tbv trekhaak aansluiting

Geplaatst: 10.07.2025 - 09:20
door paultje_bos
Ik heb het kunnen oplossen, blijkbaar hebben de achteruitrijd verlichting en de mistlampen dezelfde bedrading kleur, en omdat ik volgens de tekening 2 moest hebben heb ik die op elkaar aangesloten en daarom dat ze beide aangaan. Maar ik heb maar 1 mistlamp draad dus, dus nu alles goed aangesloten en het werkt.