Motor valt abrupt uit tijdens rijden

In deze rubriek dus alleen over de V70 met 'schouders'.
Ga voor de V70 Classic (dus het 850 model) naar de 850 rubriek.
Plaats reactie
Rinusrinus
Starter
Berichten: 2
Lid geworden op: 27.11.2025 - 19:35

Hallo allemaal,

Graag jullie inzicht en kennis. Mijn V70 D5 2005 viel vandaag abrupt uit op de snelweg. Geen gestotter maar in een keer dood. Ik kon op de vluchtstrook de motor proberen te starten (deze ging goed rond, accu deed het prima) sloeg niet aan. De alarmlichten deden ook niks.

Na 10 minuten ging de berger in de auto zitten en spontaan startte deze weer zonder problemen. Toch terug naar huis gereden (alles in orde) en na 20 minuten slaat de motor weer zonder aankondiging af; ineens compleet dood. Zelfde euvel dus. Na de laatste keer uitvallen ben ik gelijk uitgestapt en heb de auto op slot gedaan en weer ontgrendeld en toen startte deze weer gelijk en kon ik weer zonder problemen verder.

Het lijkt een elektrisch probleem waarbij de startonderbreking ingrijpt en de motor uitzet. Dit lost op als ik de deur open doe en de auto vergrendel en ontgrendel. Thuis heb ik de auto uitgelezen maar er zijn geen foutcodes zichtbaar.

Graag jullie ervaring/inzichten :)
Gebruikersavatar
PugZ78
1st Gear member
Berichten: 43
Lid geworden op: 06.08.2024 - 07:54
Locatie: Twente

Ik heb ooit een zelfde akkefietje gehad met één van m'n 205jes. Ook startonderbreker. Verklaart ook dat er geen foutcodes zichtbaar zijn, want alles werkt verder naar behoren, alleen je startonderbreker schakelt de boel gewoon uit. De oplossing heb ik helaas niet voor je, maar je zoekt het in elk geval wel in de goede richting.
V70 T5 Summum Geartronic (2005), powered by ObbeTuning
Plaats reactie

Terug naar “V70 MY2000 t/m MY2008”