accessoire rail XC70 2011
- bart simpson
- Geartronic member
- Berichten: 22418
- Lid geworden op: 16.02.2005 - 16:27
- Locatie: Torslanda
- Contacteer:
niets dat autonoom (zonder canbus) werkt
Volvo for life
- diesel01
- Geartronic member
- Berichten: 21034
- Lid geworden op: 22.05.2009 - 14:27
Nee, nee [-X .Thom schreef:Ik begin nieuwsgierig te worden...een XC70 'R style' met kermisverlichting..
Ik heb vroeger een baan gehad waarbij het veelal gebeurde dat het in de avond en nacht nog moest gebeuren.
Een ambient verlichting is dan erg prettig omdat het niet volledig donker is maar wel met voldoende demping, voor iemand die veel in het donker rijdt erg prettig.
Ik ben iig benieuwd...
-
- 5th Gear member
- Berichten: 1861
- Lid geworden op: 07.06.2005 - 20:16
Hoho, ik ben oprecht nieuwsgierig! Zeker, in een XF is het heel fraai, past ook helemaal in het strakke, 'techy' interieur. Dat ik het kermis noem is omdat ik ook MINI heb gereden, daar vond ik het wel geinig maar dus meer daarnaar neigen.
- diesel01
- Geartronic member
- Berichten: 21034
- Lid geworden op: 22.05.2009 - 14:27
Laat wel even middels een foto weten hoe het resultaat is geworden.VolvoXC70 schreef:Inderdaad diesel01. Ik las ergens dat Thom onlangs nog een een Jaguar XF had gereden, dan had hij kunnen uitproberen hoe het is zonder direct met een vooroordeel te komen.
Maar zo te lezen komt de XC van zijn vader niet in aanmerking voor deze upgrade.
Bart, bedankt voor je reactie. Als er geen aansluitmogelijkheden voor losse -niet Volvo- accessoires via de contactsleutel mogelijk is, stuur ik eea wel via een optocoupler aan.