Goedenavond,
Is er een manier om te voorkomen dat bij het aanzetten van het contact c.q. starten van de auto het RTI scherm omhoog komt wanneer je de melding "kan disc niet lezen" hebt?
Mogelijkheid om scherm te laten zakken wanneer je die melding hebt?
Heb sinds ik de auto heb nu al twee keer die lens laten vervangen en ben het nu spuugzat, voor mij dan ook geen reparatie meer.
Alvast bedankt!
RTI schermbeweging
-
- 6th Gear member
- Berichten: 4924
- Lid geworden op: 03.01.2010 - 14:38
- Locatie: Eindhoven
Even het cdrek uit de lezer halen. Dan de auto op contact en het rtisysteem sluiten. Daarna kun je het cdrek weer terugsteken. Het systeem gaat pas weer aan als je de bediening op je stuur gebruikt. Moet lukken zo.
2005 V70 D5 GT, Magic Blue Pearl.
2001 V70 2.4T , The Swedish King.
2001 V70 2.4T , The Swedish King.
- VolvoTech
- 7th Gear member
- Berichten: 7671
- Lid geworden op: 13.07.2007 - 00:24
- Locatie: Schiedam
- Contacteer:
Of de zekering van het RTI systeem er uit trekken als het scherm omlaag is...
Bij ons de navi computer laten vervangen?
Zo ja dan graag terug onder garantie?!
Bij ons de navi computer laten vervangen?
Zo ja dan graag terug onder garantie?!
Creating Solutions for Volvo's!
www.volvotech.eu
www.facebook.com/volvotech
Commerciele/Technische vragen uiteluitend naar [mail=info@volvotech.eu]info@volvotech.eu[/mail] aub!
Prive zaken mogen natuurlijk per PM.
www.volvotech.eu
www.facebook.com/volvotech
Commerciele/Technische vragen uiteluitend naar [mail=info@volvotech.eu]info@volvotech.eu[/mail] aub!
Prive zaken mogen natuurlijk per PM.
- Frumpy
- 5th Gear member
- Berichten: 1343
- Lid geworden op: 28.06.2005 - 17:31
- Locatie: Haaglanden
Het is gelukt, bedankt voor de tip.jpwg001 schreef:Even het cdrek uit de lezer halen. Dan de auto op contact en het rtisysteem sluiten. Daarna kun je het cdrek weer terugsteken. Het systeem gaat pas weer aan als je de bediening op je stuur gebruikt. Moet lukken zo.
DVD eruit, contact aan, wachten tot de mededeling "disc ontbreekt", dan enteren.

Niet de computer, alleen die laser in de DVD unit. Ik gebruik de navi nooit, kwam gisteren per ongeluk tegen de enter toets achter op het stuur. Floep, daar kwam dat scherm omhoog met die melding die je liever niet wilt hebben.VolvoTech schreef:Bij ons de navi computer laten vervangen?
Zo ja dan graag terug onder garantie?!
S80 2,5T AUT5 2004