deuren

De auto's met kleurrijke bijnamen als the brick, de baksteen.
Plaats reactie
Gebruikersavatar
zwientie
2nd Gear member
Berichten: 125
Lid geworden op: 14.11.2011 - 20:42

hoi

ik heb men auto deels laten spuiten en ga er nieuwe deuren in hangen.
nu moet ik ze er zelf in hangen heeft iemand nog handige tips om deze er netjes en makkelijk recht in te hangen??

verder moet ik de metalen zwarte randen van de raamstijlen ook over zetten heeft iemand hier nog tips voor om deze er af te halen en over te zetten ??

alvast bedankt groetjes rik
Gebruikersavatar
admiral
5th Gear member
Berichten: 1545
Lid geworden op: 18.04.2007 - 21:49

zo heb ik het gedaan, is wel geen 2 serie maar het komt op hetzelfde neer. Let wel met 2 man is de kans op beschdiging gorter omdat je niet de controle hebt over wat de ander doet. Daarom heb ik gebruik gemaakt van wat hulpmiddelen en heb in mijn eentje de deuren ingehangen en afgesteld.

De metalen zwarte randen heb ik bij mijn 2 serie er met een niet al te grote schroeven draaier beetje bij beetje los weten te wrikken. Het gaat maar met beleid. Als je ze weer gaat monteren gebruik dan een glijmiddel zoals dreft o.i.d.

Afbeelding
Plaats reactie

Terug naar “De 140 - 240 - 160 - 260 series”