Zwak indicatielampje richtingaanwijzer

De auto's met kleurrijke bijnamen als the brick, de baksteen.
Plaats reactie
Bandbox
Starter
Berichten: 7
Lid geworden op: 16.10.2010 - 18:55

Ik heb een aantal dagen geleden mijn richtingaanwijzerrelais vervangen voor een ander. Echter heb ik nu bij deze dat ik mijn indicatielampje op het dashboard amper zie oplichten, dat in tegenstelling tot de oude welke dat wel goed deed. Ik heb er meerdere geprobeerd maar bijna allemaal hadden ze hetzelfde euvel.

Ik heb tevens bij wijze van proef de aansluitdraden (rood en geel) even omgewisseld met elkaar en dan krijg ik wel een goed lampje, maar dan werkt logischerwijs de buitenverlichting niet meer. Ik heb ook geprobeerd om een buitenlampje eruit te draaien maar dan gaat ie, heel logisch, sneller knipperen maar ook op het dashboard veranderd er niks.

Iemand enig idee wat hier mis kan zijn. Ik zie toch wel graag het lampje op mijn dashboard goed werken.

De oude is gewisseld omdat dat een goedkoop relais was welke steeds meer lawaai begon te maken, aangezien er bij een andere auto al eentje is overleden heb ik uit voorzorg dus al een nieuwe gemonteerd en de oude de reservebak in gegooid.
Gebruikersavatar
lint
Geartronic member
Berichten: 30330
Lid geworden op: 23.02.2007 - 00:12
Locatie: Ridderkerk

Verkeerd relais of massaprobleem?
In bestelling: XC60 T6 PIH Ultra Thema dark
XC40 Pure electric Twin Engine Ultimate 2023
BMW Z4 G29 sDrive20i 2024
MGB GT 1976
Bandbox
Starter
Berichten: 7
Lid geworden op: 16.10.2010 - 18:55

Inderdaad, na wat extra speurwerk, is het een verkeerd relais. Ik moet er dus inderdaad één hebben met de volgende aansluitingen C-31-49-49A, kunnen we dus weer op zoek.
Plaats reactie

Terug naar “De 140 - 240 - 160 - 260 series”