Ik heb al iets gelezen op dit forum over de rear seat cover voor de c70.
Ik wil dit ding gaan gebruiken om mijn golden retriever te vervoeren. Mijn Golden is een waterrat maar daarom ook niet de schoonste. De C70 heeft een wit leren bekleding en dat wil ik toch een beetje zo houden
Heeft iemand ervaring met die " cover" en heeft nog iemand een tip over het te gebruiken tuigje.
Ik heb in een accessoire catalogus wel eens zo'n achterbankhoes gezien, is niet echt fraai maar geeft wel bescherming van je bekleding.
Wij gebruiken voor onze Bouvier een tuig met een aansluiting voor een veiligheidsriemgesp.
XC40 Pure electric Twin Engine Ultimate 2023
BMW Z4 G29 sDrive20i 2024
MGB GT 1976
Wij hadden ook zo'n hoes. Werkt prima. even goed erop zetten (hoekjes en randjes erin duwen zodat hij netjes op zn plek blijft), en de stoelen blijven netjes en heel. Wij hadden hem ivm bagage die erop lag af en toe.
lint schreef:Ik vind het een raar verhaal in die link over het past op alle auto's behalve Volvo's. Die van ons past gewoon in het slot van de veiligheidsriem!
Ik ga 'm ook halen bij de dieren speciaal zaak en niet op internet. Mocht hij onverhoopt niet passen breng ik 'm terug.
Ik heb ook calcite cream leather. Hoes is perfect. Gebruik deze ook voor extra bagage. Maar.....het lijkt wel een zeehond. Hopelijk duikt ie iets minder enthousiast en droger achterin je C70.
XC60 T8 Twin Engine Inscription MY2019 Electric Silver, 20”velgen, Luchtvering, Business Pack, Inscription Plus Line met Maroon Brown nappa-bekleding, massagestoelen, Audio L met B&W, Intellisafe Pro L, Luxury L met Visual Park Ass. en 360 view, Park Assist Pilot, Versatility L, Full-led AHB koplampen, extra getint glas, gelam. ruiten, zitverhogers achter, elektr. kindersloten, geperf. leren sportstuur, inklapb. trekhaak XC60 T5 PS MY2014 V70 2.5T AWD MY2004 C70 2.4i MY2007