iGo

Over de RTI navigatiesystemen van Volvo
Gebruikersavatar
Schorpioen
5th Gear member
Berichten: 1283
Lid geworden op: 04.07.2011 - 20:10
Locatie: Westland

Als ts rijdt zoals hij beschrijft en een stinger nodig heeft om zijn rijbewijs te behouden omdat de maximum snelheden in Nederland belachelijk zijn, hoeft Volvo geen moeite te doen voor een oplossing voor de iGo aangezien ts zijn rijbewijs binnenkort wel een keer voor een tijdje kwijt zal zijn.
";Hakuna matata: Geen zorgen, zorg dat je geniet";.
Het leven is al kort genoeg.

Volkswagen T-Cross (MY2019) (08-2020 - Heden)
V40 (MY2017) T2 Nordic+ Full led Electric Silver Inscription metallic. (09-2018 - 08-2020)
Afbeelding
V50 (MY2012) DRIVe Start/stop Limited Edition Electric Silver Inscription metallic. (10-2011 - 09-2018)
Afbeelding
Gebruikersavatar
Get!em
3rd Gear member
Berichten: 415
Lid geworden op: 25.06.2013 - 13:30

Off Topic
Misschien moeten we elkaar hier niet (ver)oordelen op de rijstijl en ieder zn ding laten doen, ook met eventuele middelen die hij/zij in de auto hangt

Topic gaat over iGO, dus de volgende vragen heb ik hierop nog:

- Hoe kan ik tijdens een route ervoor zorgen dat de rijrichting boven is? Huidig: route aan = volgende afslag boven, dus bij een kronkelweg kun je ook rijrichtin naar beneden hebben.

- Zie topic over SCT, maar mogelijk dat iemand het hier leest:
Hoe krijgen we updates voor de kaarten van iGo? Via www.naviextras.com of via parrot.com of helemaal niet?
Gebruikersavatar
Autowina
3rd Gear member
Berichten: 336
Lid geworden op: 08.07.2013 - 08:51
Locatie: Groningen

Sinds afgelopen weekend krijg ik bij het opstarten van Igo (meestal) een foutmelding: kan global_cfg niet opstarten.
Igo start vervolgens niet op.
2013: V60 Pih Ember Black, Beechwood sportst., Conn. Touch, Prem. audio, Winter Line, Hybr. Techn. Line, Snelh. afh. stuurbekr., Sadia &
2019: XC60 T8 R-design Bursting Blue, Audio line, Business Pack Connect
2020: Polestar 2 Midnight Blue
Plaats reactie

Terug naar “Navigatie van Volvo”