
Wat mij betreft zijn de Q5 en de XC60 beiden heel goede auto's. En is er voor beiden een koperspubliek.
De Volvo is inderdaad behept met een iets kleinere bagageruimte maar dat hoeft geen beletsel te zijn voor de kopers. Net zoals de mensen die de Q5 kopen die ruimte echt niet uit en te na zullen gebruiken.
Ik wil de onafhankelijkheid van een autoblad niet bekritiseren. Dus dat doe ik niet. Wat mij betreft is het gewoon onafhankelijk.
Iedereen heeft een gevoel bij een bepaalde auto. De een heeft dat bij Audi en zal voor de Q5 gaan, de ander heeft dat bij Volvo en zal voor de XC60 gaan. In mijn bescheiden mening speel Ratio bij dergelijke aankopen een zeer ondergeschikte rol.
Dus nogmaals: Wat mij betreft zijn het gelijkwaardige auto's met elk een eigen koperspubliek. Waarbij er geen slechte of betere auto is. (BTW ze halen allebei een 7.)