rijden met open schuifdak
-
- Starter
- Berichten: 2
- Lid geworden op: 31.08.2013 - 21:51
- Locatie: Zutphen
Hallo Volvorijders, ik bezit een Volvo S 60 2,4 5 D automaat van 2008 . Dit jaar in januari gekocht.Deze heeft ook een schuifdak. Ik vraag mij af wat de beste instelling is , wanneer je met open schuifdak rijdt. Ik ga er van uit, dat je de airco uit schakelt en de ventilatie op hand bediening zet. Normaal , staat alles op automatisch en hoef ik alleen de temperatuur te regelen. Wat zijn jullie ervaringen met open schuifdak?
- Paul
- Geartronic member
- Berichten: 33123
- Lid geworden op: 19.09.2004 - 00:38
Ja ik laat de Climate Control meestal gewoon aan, maar zet hem soms ook uit.
Zet hem eigenlijk altijd uit in mijn D6, want dat scheelt weer stroom
Zet hem eigenlijk altijd uit in mijn D6, want dat scheelt weer stroom

MY08 C30 1.6D Summum / MY09 C30 1.6D DrivE Sport / MY11 V50 D2 / MY13 C30 D2 R-Edition / MY16 V40 D2 R-Design / MY14 V60 D6 Plug-in-Hybrid Ice White /MY16 V70 D4 Polar+ Magic Blue / MY17 V60 D5 Twin Engine Special Edition Ice White / MY13 C30 D2 R-Edition / MY19 V90 T4 Business Sport / MY20 E-Golf
MY20 XC60 T4 Polestar Engineered R-Design / MY23 XC40 Pure Electric Plus
MY23 Polestar 2 Snow, Pilot, 20inch
MY24.5 XC40 Pure Electric Ultra
MY20 XC60 T4 Polestar Engineered R-Design / MY23 XC40 Pure Electric Plus
MY23 Polestar 2 Snow, Pilot, 20inch
MY24.5 XC40 Pure Electric Ultra
-
- Starter
- Berichten: 2
- Lid geworden op: 31.08.2013 - 21:51
- Locatie: Zutphen
Bedankt voor de reacties . Ik heb me eerst even voorgesteld elders hier op deze site. Wel even zoeken en prutsen. Soms kom je Engelse tekst tegen, ook een beetje raar. Maar goed : De vraag is ook , gaat de airco bij een open dak niet te hard werken. Normaal in huis , of op een kantoor, schip enz. , hou je de deuren en ramen gesloten, voor de goede werking van de airco. Mijn volgende vraag is ook , wat zijn jullie ervaringen over het gebruik? Hebben jullie het dak veel en graag open? Wat vinden jullie van het wind geluid? Onder 100 km/uur is het bij mij nog rustig.
- Marcnij
- 5th Gear member
- Berichten: 2169
- Lid geworden op: 27.03.2013 - 18:13
- Locatie: Apeldoorn
- Contacteer:
Dat is dan kennelijk niet goed gegaan. Volgens jouw profiel heb je 2 berichten geplaatst en die staan in dit topic.volvos schreef: Bedankt voor de reacties . Ik heb me eerst even voorgesteld elders hier op deze site. Wel even zoeken en prutsen. Soms kom je Engelse tekst tegen, ook een beetje raar. Maar goed : De vraag is ook , gaat de airco bij een open dak niet te hard werken. Normaal in huis , of op een kantoor, schip enz. , hou je de deuren en ramen gesloten, voor de goede werking van de airco. Mijn volgende vraag is ook , wat zijn jullie ervaringen over het gebruik? Hebben jullie het dak veel en graag open? Wat vinden jullie van het wind geluid? Onder 100 km/uur is het bij mij nog rustig.
Je kunt je voorstel praatje (met foto's) hier kwijt: Even Voorstellen
Evengoed welkom hier

Ik heb geen schuifdak, maar rij nog wel eens met een raam open. Dan zet ik de climate control uit.

Vorig: MY2011 Volvo V50 1.6D DrivE S/S Kinetic, Business line, Winter line, Black Saphire
Vorig MY2011 Volvo C70 D3 Geartronic, Summum, Magic Blue
Geen Volvo meer
. Huidig: BMW 118i Corporate Executive Sport. autoloos
Vorig MY2011 Volvo C70 D3 Geartronic, Summum, Magic Blue
Geen Volvo meer