van Volvo, Engelstalig en alleen voor de US markt gemaakt. Wel goed toegankelijk en veel mooie fotos van alle modellen die daar gevoerd worden:
http://www.volvocars-pr.com/
pers info in de US
- Johan Braziltraveller
- 4th Gear member
- Berichten: 935
- Lid geworden op: 24.03.2005 - 19:49
- Locatie: Eindhoven
En wat vooral gaaf is dat er enorme bestanden zijn die je kunt downloaden, dus veel resolutie. Fijn als achtergrond op je PC.Wel goed toegankelijk en veel mooie fotos van alle modellen die daar gevoerd worden.
VOLVO 440 1.8i '96
- Lucien
- 2nd Gear member
- Berichten: 131
- Lid geworden op: 20.01.2005 - 22:01
Inderdaad. Ik heb er eentje gebruikt voor m'n profile. Dat is precies mijn wagen alleen veeeel mooier gefotografeerd! Wel een beetje photoshoppen om het een beetje kleiner te maken. Om het eerlijk te houden heb ik de egg-grill eraf gehaald. Betere oplossing is natuurlijk op mijn wagen een egg grill te monteren :!:
Greetz,
Lucien
Lucien
-
- 3rd Gear member
- Berichten: 400
- Lid geworden op: 20.05.2005 - 16:56
- Locatie: Alkmaar
- Contacteer:
Aha, dus op de US V50 zit een eggcrate grill. Weer wat geleerd! Ik weet nog niet welke ik mooier vind, de eggcrate grill is wat stoerder. Zo lang ik 'n V50 nog niet heb, maakt het eigenlijk niet zo veel uit he, dan is alles beter :roll:
-
- 3rd Gear member
- Berichten: 400
- Lid geworden op: 20.05.2005 - 16:56
- Locatie: Alkmaar
- Contacteer:
Eh, Lucien, ik bedoelde niet jouw S80 maar ik had natuurlijk even gekeken naar de foto's van de V50 aldaarLucien schreef:Cinq,
Grapjurk :eeeeek:
Nu was ik zo blij met die nieuwe afbeelding, zien ze het verschil tussen een V50 en S80 niet meer... Zal het er in mijn profiel even duidelijk bijschrijven!
