Kabel afgeknipt, nieuwe connector er op en weer licht. Paar maanden verder weer problemen. Nu is de kabel er uit en open gemaakt.
De uiteinden bij de connector lijkt wel verband, zwarte koperdraadjes. Ik meet met de kabel in de auto wel spanning, maar er kan geen stroom door dus het slechte contact is weer terug.
Wie weet hoe dit komt, gewoon te veel vermogen door een dunne kabel? Vocht probleem misschien? Ik had de connector wel helemaal dicht geducttaped, maar ga straks alsnog goede waterdichte connectoren bestellen.
Foto's zijn klikbaar voor 3000x2000 formaat
Er gaat 20A door de kabel, 4 x 55W. Ik heb 4mm² kabel gekocht om de 1 of 1,5 standaardkabel mee te vervangen, maar de aansluiting naar de relais (die wel tot 40A gaat) lijkt gegoten en ik weet niet of ik dat zelf kan namaken.