Uitlijnspecialist gezocht Zuid-Limburg

In deze rubriek dus alleen over de V70 met 'schouders'.
Ga voor de V70 Classic (dus het 850 model) naar de 850 rubriek.
Plaats reactie
rene69
3rd Gear member
Berichten: 329
Lid geworden op: 18.01.2006 - 22:28

Iemand een tip om mijn auto te laten uitlijnen in Zuid Limburg.

Ik hoop iemand te vinden die niet letterlijk de gegevens uit de computer haalt maar iemand die genoeg kennis in huis heeft om alles handmatig af te stellen.
Sinds laatste uitlijning nog steeds cuppen binnenkant voor en achter.
Origineel dynamic chassis is jaren geleden vervangen door het originele verlaagde sportchassis met niveauregeling.
V70N 2.5T fasttech
parkstad
1st Gear member
Berichten: 49
Lid geworden op: 10.02.2015 - 11:52

Rouwette bandenbedrijf bij het roda stadion is super goed
catt4u
Starter
Berichten: 6
Lid geworden op: 12.10.2014 - 21:40

Ik ben na het lezen van de recensies hier op het forum speciaal vanuit Vlissingen naar Apeldoorn gereden omdat daar een echte Volvo specialist het uitlijnen doet.
Die man werkt al 18 jaar bij Jan Steverink http://www.steverinkbanden.nl/ en weet precies hoe jouw Volvo moet worden uitgelijnd.
Voordat die daaraan begint rijdt hij eerst een rondje met je auto en vraagt aan je of je nog speciale wensen hebt.
Daarna wordt de auto 4-wiel uitgelijnd met aangepaste wielstanden die niet uit de computer komen maar uit praktijk ervaring zijn opgedaan!
En die man werkt echt met passie aan je auto, dat merk je als je er bent.

Als ik jou was zou ik dus naar Apeldoorn rijden (na het maken van een afspraak) dan kan je er van op aan dat het absoluut goed gebeurt en ben je meteen aan de beurt als je komt.
Wat me ook meteen opviel is dat het er ontzettend opgeruimd en schoon is in de werkplaats.
Ik ga er in ieder geval voor de volgende keer weer naar toe.
Die paar honderd km die je extra rijdt verdien je in bandenslijtage en beter weggedrag dubbel en dwars terug tijdens de periode tot de volgende uitlijnbeurt/bandenwissel.
En de kosten zijn niet hoger dan bij een regulier bandenbedrijf of garage.
Laatst gewijzigd door catt4u op 01.01.1970 - 01:00, 2 keer totaal gewijzigd.
rene69
3rd Gear member
Berichten: 329
Lid geworden op: 18.01.2006 - 22:28

Bedankt voor de tips.
V70N 2.5T fasttech
Gebruikersavatar
Willempie5
3rd Gear member
Berichten: 362
Lid geworden op: 14.02.2012 - 16:10
Locatie: Twello

Goeie tip. Ik werk ernaast, maar dit wist ik niet.

De "mijne" mag ook voor uitlijnen.....
Huidige Volvo’s:
EX90 2025 plus single motor, vapour grey
V70 2007 2.5T Sport Edition, Black sapphire
Gebruikersavatar
jtb81
3rd Gear member
Berichten: 379
Lid geworden op: 24.04.2014 - 08:27

Ik heb de beste ervaring met Sampermans in heerlen en ik heb ook al heel wat 'specialisten" versleten.
Volvo V50 2.4 elan (2004) high performance audio, family line, AP coilovers, 18 inch pegassus summer, 18 inch A-Design winter, volvotune, R-Design stuur, xenon, privacy shades, mmmi, parrot.
Plaats reactie

Terug naar “V70 MY2000 t/m MY2008”