Welke PDC sensor is dit?

Er werden er vanaf 2000 meer dan 500.000 van gebouwd in het Belgische Gent.
Plaats reactie
MartijnK
2nd Gear member
Berichten: 129
Lid geworden op: 03.10.2008 - 01:13
Locatie: Arnhem e.o.

Wij hebben ergens in 2008 PDC laten inbouwen in onze S60 uit 2001. Dit was een originele Volvo accessoire, maar ik begrijp nu dat er 2 versies zijn. Die van ons is een op zichzelf staand systeem, foutmeldingen zijn daardoor niet uit te lezen via de computer. Op dit moment werkt de PDC niet meer, we krijgen een lange pieptoon en dan niets. Ik lees op het internet dat dit waarschijnlijk een sensor is die defect is, maar als ik ga zoeken krijg ik heel veel verschillende. Ben bang de verkeerde te bestellen, misschien weet iemand hier welk type sensor dit is?


Afbeelding
Gebruikersavatar
Maurits@Parts4Swedes
Forumsponsor
Berichten: 382
Lid geworden op: 05.01.2008 - 12:20
Locatie: Afferden Gld
Contacteer:

De sensoren zijn allemaal gelijk. Er is in jouw geval maar één manier om erachter te komen welke defect is: trial and error, een voor een vervangen en proberen wat het resultaat is. Overigens kan ook de module of de bedrading nog defect zijn.
Genuine Volvo - There is no Substitute.
www.Parts4Swedes.nl
MartijnK
2nd Gear member
Berichten: 129
Lid geworden op: 03.10.2008 - 01:13
Locatie: Arnhem e.o.

Ik zie korte en lange sensoren als ik zoek via google. Zou verwachten dat zo'n korte niet past als ik er lange in heb zitten?
Gebruikersavatar
Automatic-freak
4th Gear member
Berichten: 560
Lid geworden op: 06.05.2009 - 22:14
Locatie: Twente
Contacteer:

Dit is inderdaad een andere sensor als in mijn my2006 .. hier heb ik afgelopen jaar ook pdc (voorzijde) ingebouwd voor met een originele set en die zien er anders uit dan deze.
S80 2.5t Summum Geartronic '07
&
244 GLT V6 Automatic '80
Project-car from Sweden
Gebruikersavatar
VolvoTech
7th Gear member
Berichten: 7671
Lid geworden op: 13.07.2007 - 00:24
Locatie: Schiedam
Contacteer:

Je 2001 S60 heeft waarschijnlijk nog niet de canbus gestuurde P-sensoren.
Je hebt dan waarschijnlijk ook een schakelaar (oranje) achterin gemonteerd en geen extra knopje onderin je airco-paneel voor het (tijdelijk) uitzetten van de PDC, correct?

Als dat zo is, heb je dus in ieder geval sensoren nodig specifiek voor dat systeem.
Denk dat je op de sloop het meeste resultaat hebt dan.
Zou absoluut de oude er uithalen en die meenemen.
Creating Solutions for Volvo's!
www.volvotech.eu
www.facebook.com/volvotech



Commerciele/Technische vragen uiteluitend naar [mail=info@volvotech.eu]info@volvotech.eu[/mail] aub!
Prive zaken mogen natuurlijk per PM.
MartijnK
2nd Gear member
Berichten: 129
Lid geworden op: 03.10.2008 - 01:13
Locatie: Arnhem e.o.

Ik heb inderdaad een schakelaar in de kofferbak, deze is niet oranje, maar zwart.

Ik heb voor 15 euro een Ford sensor besteld via eBay die er hetzelfde uitziet als die van mij. Ben benieuwd!
Plaats reactie

Terug naar “S60 my 2000 t/m 2009”