Nieuwe site Volvo Cars is premium beleving

In dit board het officiële nieuws over Volvo van verschillende bronnen uit de hele wereld
Plaats reactie
Gebruikersavatar
Ben
Executive Member
Berichten: 41419
Lid geworden op: 09.09.2004 - 16:57
Locatie: Even ten noorden van de Paltz
Contacteer:

Volvo Cars heeft zijn website compleet vernieuwd en voorzien van een vernieuwd design. De site www.volvocars.nl trakteert zijn bezoekers via heldere navigatie op informatie die geen vraag onbeantwoord laat, teksten die de lezer pakken en beelden die het beeldscherm vullen. De website biedt online een premium beleving die helemaal past bij het merk Volvo.

Bij het ontwikkelen van de nieuwe website stelde Volvo de gebruiker centraal. Optimale vindbaarheid, logische navigatie en toegankelijke, complete informatie hebben de hoogste prioriteit. Deze factoren zijn essentieel, want steeds meer mensen oriënteren zich online en mobiel op de keuze van hun nieuwe auto.

Bij hun digitale speurtocht maken bezoekers ook steeds vaker gebruik van hun tablet en smartphone. Daarom is de nieuwe site van Volvo Cars ‘responsive’: voor een optimale gebruikerservaring past de opmaak van de website zich automatisch aan aan het device waarop de bezoeker www.volvocars.nl bekijkt. Hetzelfde geldt voor de zeer toegankelijke Car Configurator. Daarmee kunnen bezoekers ook via de tablet snel en eenvoudig hun nieuwe Volvo samenstellen, aan de hand van grote visuals.

De nieuwe website van Volvo Cars is natuurlijk vooral een bron van informatie, maar de site biedt ook pure merkbeleving. Arthur van Es, Directeur Marketing bij Volvo Cars Nederland: ‘Volvo heeft de website in principe voor elk land op dezelfde manier opgezet. In Nederland hebben we echter enkele specifieke pagina’s toegevoegd, bijvoorbeeld over leasing en natuurlijk de fiscale bijtelling.
Immers ... VOLVO4LIFE
Volvohistorie: 244-245-440-850-V70-V70-S60-XC70-XC70-245-S70-V70
Gebruikersavatar
lint
Geartronic member
Berichten: 30346
Lid geworden op: 23.02.2007 - 00:12
Locatie: Ridderkerk

De site www.volvocars.nl is toch al een tijdje geleden vernieuwd? De site ziet er wel erg goed uit.
In bestelling: XC60 T6 PIH Ultra Thema dark
XC40 Pure electric Twin Engine Ultimate 2023
BMW Z4 G29 sDrive20i 2024
MGB GT 1976
Gebruikersavatar
rsnhakan
8th Gear member
Berichten: 15305
Lid geworden op: 13.04.2008 - 12:18
Locatie: Thuis
Contacteer:

Op de oude website kon je zien wat er tijdens een beurt gedaan werd en wat de kosten hiervan waren. Deze calculator is helaas verdwenen (nog wel aanwezig op de Belgische website).
V50 R
6th Gear member
Berichten: 2570
Lid geworden op: 03.07.2006 - 23:34

Als je echt wat zoekt is de nieuwe ste niet handig. Prijslijsten was vroeger drie klikken, nu moeten eerst al die overdreven afbeeldingen geladen worden. Een nieuwe website is pas succesvol als je de goede oude elementen verwerkt in een nieuwe lay out. Nu is het een trage site met veel nutteloze animaties a la audi.
Gebruikersavatar
Johan s60
6th Gear member
Berichten: 2815
Lid geworden op: 23.12.2006 - 16:36

V50 R schreef: Als je echt wat zoekt is de nieuwe ste niet handig. Prijslijsten was vroeger drie klikken, nu moeten eerst al die overdreven afbeeldingen geladen worden. Een nieuwe website is pas succesvol als je de goede oude elementen verwerkt in een nieuwe lay out. Nu is het een trage site met veel nutteloze animaties a la audi.
+1
S60 2.4 Drivers Edition AT + standkachel
Gebruikersavatar
sbv
6th Gear member
Berichten: 4321
Lid geworden op: 30.11.2004 - 20:47
Locatie: Nieuwerbrug a.d Rijn

rsnhakan schreef: Op de oude website kon je zien wat er tijdens een beurt gedaan werd en wat de kosten hiervan waren. Deze calculator is helaas verdwenen (nog wel aanwezig op de Belgische website).
+1

Zij ''19 V60 D4 Cross Country en '98 S70R AT Saffron Pearl
Hij '23 Peugeot 508 SW GT 225 en '00 V70R AWD Laserblue
Gebruikersavatar
Discovery
5th Gear member
Berichten: 1444
Lid geworden op: 08.04.2009 - 22:52
Locatie: Delft

De nieuwe site vind ik ook geen verbetering in gebruiksgemak. De site is erg lomp en onhandig in gebruik. Ik mis de snelle links die de oude site wel had.
Gebruikersavatar
jalex_h
6th Gear member
Berichten: 2770
Lid geworden op: 12.12.2014 - 19:20
Locatie: Midden nederland

Tja, naar mijn mening roept Volvo de laatste tijd wel erg vaak en luid dat ze premium zijn. Maar dat is toch vooral iets wat de(potentiële) kopers zullen bepalen, niet de fabrikant.
Daarbij, kan Volvo dan ook even uit leggen wat een premium beleving van een website in houdt? Even 2 voorbeeldjes waar het imho in ieder geval nog aan schort:

Als je naar www.volvocars.nl gaat, wordt je razendsnel omgeleidt naar de werkelijke website (http://www.volvocars.com/nl/). Maar de tijd dat iedereen braaf www. intypt, ligt al een paar jaar achter ons. Dus wat krijg je als je volvocars.nl in typt? De melding dat de website inmiddels verplaatst is. Pas na een paar seconden wordt je alsnog doorgeleid naar http://www.volvocars.com/nl/. Dat de melding zo lang zichtbaar is bij de plaatselijke fanfare, a la. Maar bij een merk dat zich graag premium noemt, mwah...

Als ik op de Ipad naar hetij volvocars.nl hetzij naar www.volvocars ga, blijft het scherm met de afbeeldingen en het bovenste menu angstvallig zwart.Hmm, nodigt niet echt uit.

Daarbij, eerst een pdf moeten downloaden om de prijzen en uitrusting te kunnen bekijken... Kom op, dat kan beter. Zelfs bij Skoda om maar wat te noemen, (overigens, geen kwaad woord over Skoda, heb er goede ervaring mee gehad) kun je dat direct op de website zien.
Ooit:
Een kale 440 1.7 DL uit 1989, een flink aangeklede V40 2.0 uit 1996
V70 D4 GT Nordic+ met een aantal leuke dingetjes uit 2015 zie hier
Een rode V90 T4 Business Sportuit 2019

Huidig: XC60 Essential Fusion Red

Je kunt beter een optimist zijn die ongelijk heeft dan een pessimist die gelijk krijgt.
Plaats reactie

Terug naar “Volvo Nieuws”