Metalen lipjes achterruitverwarming

Alles over de 440 / 460
Plaats reactie
Gebruikersavatar
P130
2nd Gear member
Berichten: 84
Lid geworden op: 05.10.2005 - 22:43
Locatie: Midden des lands

Naast mijn Amazon heb ik ook een 440 (of eigenlijk omgekeerd) 1.8i uit 1992. Prima auto, maar de achterruitverwarming doet het niet. Vooral bij het achteruit inparkeren is dat met deze weersomstandigheden nogal lastig...

Nu heb ik al gezien dat aan één kant van de achterruit het metalen lipje los zit. Er staat wel spanning op beide lipjes, zo heb ik met de multimeter afgelezen.

Mijn vraag: hoe plak ik het lipje weer aan het contact van de ruit? Normale lijm geleidt niet vrees ik. Wat voor lijm moet ik uberhaupt gebruiken? Solderen lijkt me nogal lastig op glas... Alvast bedankt voor de reacties!
Gebruikersavatar
Vampie
2nd Gear member
Berichten: 177
Lid geworden op: 08.12.2006 - 01:38
Locatie: België
Contacteer:

Als het goed is kan je dit gewoon weer vast klikken, kan je anders een foto maken? Er is trouwens geleidende lijm, deze kan je gewoon bij een bouwmarkt halen. Solderen is op de achterruit ook mogelijk all1 moet je dan een kleine tip gebruiken.
Volvo 460 1.9 TD
- there are no good guns and there are no bad guns. A gun in the hands of a bad man is a bad sign. A gun in the hands of a good man is no threat to anyone - except bad people -
Gebruikersavatar
P130
2nd Gear member
Berichten: 84
Lid geworden op: 05.10.2005 - 22:43
Locatie: Midden des lands

Vastklikken gaat niet, het hele voetje is van de ruit los. Ik heb Bison Electro gevonden, maar dit lijkt me niet zo geschikt (lijkt me meer voor printplaten etc en er mag geen trekspanning op staan). Iemand nog andere lijmtips? Tape is denk ik ook geen optie, aangezien de ruit vaak nat is van de condens.
YannickvanRooyen
4th Gear member
Berichten: 615
Lid geworden op: 29.06.2006 - 18:44
Locatie: Alphen aan den Rijn

bison electro is toch wel je oplossing.. speciaal voor dit soort klusjes (en bv gebroken sporen op printjes verbinden) Dat er geen trekspanning op mag staan.. tja eerst de rest goed vastlijmen, dan pas de verbinding maken..
1995 Volvo 440 Turbo RICA TROLVO 440_GL
Plaats reactie

Terug naar “De Volvo 440 - 460 series algemeen”