Mijn karretje heeft die geventileerde stoelen. Je bent welkom als je iets wilt nalopen oid, mits er niet teveel wordt losgetrokken. Vida herkent deze auto helaas niet meer.. te jong voor Vida 2014d.
Ik vind het leuk/grappig dat het erop zit, maar zou er zelf geen halszaak van maken als het er niet op zou zitten. De volgende auto zal het vast niet hebben (kleiner budget dan nu en daar zou ik dan geen minuut minder om slapen)
Dat soort luxe is net als de ABL lichten op mijn auto, ik vind het wel grappig, het geeft je een goed/luxe gevoel oid maar meer ook niet. Ik ben daarintegen wel erg blij met het schuifdak en On Call, gek misschien maar daar haal ik veel plezier uit.
(Ik heb dan ook helaas geen tijd over om het zelf in te bouwen, en loop altijd achter de feiten/klusjes aan rondom het huis/de auto etc.)