Achteruitrij camera

Geleverd vanaf bouwjaar 2012, in de basisversie V40, de stoere V40 CrossCountry en de sportieve V40 R-design
Gebruikersavatar
jeroenv_
2nd Gear member
Berichten: 208
Lid geworden op: 06.07.2014 - 11:23

V.I.K. schreef: Ik werd getrakteerd op een dikke rekening van de dealer.
Ik mag toch aannemen dat VolvoTech die (grotendeels) heeft betaald?
MY15 V40 D4 Business R-Design \\// Rebel Blue \\// Business Pack Connect \\// 18" mat black Bor velgen
Gebruikersavatar
V.I.K.
2nd Gear member
Berichten: 184
Lid geworden op: 24.10.2014 - 06:38

Godtoh schreef: Wellicht geen leuke vraag, maar kon het nu qua kosten uit om de originele accessoire te bestellen? Dit als vraag voor andere mensen.
Bij de bestelling van de auto was ik helaas te laat om een camera te bestellen. Tijdens het kopen van de auto helemaal niet aan gedacht. De prijs van het systeem vind je op de site van VolvoTech. Inbouwkosten zijn afhankelijk van waar je het laat doen.

Maar was ik op tijd "wakker" geweest, dan had ik voor origineel gegaan. Had me iig de huidige problemen gescheeld.
Volvo V40 D4 My2015 :-(, Volvo V40 CC T3 My2016
VW Golf TDI, VW Touran TDI, VW Bora TDI, VW Transporter T4 TDI, Ford Escort, Mitsubishi Galant, Mitsubishi Lancer, Opel Astra, Opel Kadett, Opel Kadett, Ford Escort, Ford Escort, Renault 5, Renault 4, Fiat 600, Fiat 600, Opel Kaptein
Godtoh
3rd Gear member
Berichten: 284
Lid geworden op: 24.03.2015 - 14:24
Locatie: Arnhem

Hij kan achteraf ook origineel worden ingebouwd, kost 800 oid.
V50 R
6th Gear member
Berichten: 2570
Lid geworden op: 03.07.2006 - 23:34

Orgineel kan toch alleen als de camera voorbereiding optie is gekozen. Anders ben je het beste af bij bob idd.
Godtoh
3rd Gear member
Berichten: 284
Lid geworden op: 24.03.2015 - 14:24
Locatie: Arnhem

Bij mijn weten was het een accessoire voor mijn auto. Heb de dealer gevraagd wat het origineel kost. Is veel maar kon wel. Krijg je een kabelboom die vanaf de achterklep door de dorpel naar je radio loopt, een knopje en de camera + zwarte sierlijst waar hij af fabriek in verwerkt zit. Dan nog software update.
Plaats reactie

Terug naar “V40”