Met veel enthousiasme ben ik buiten mijn budget gegaan en heb ik een v50 1.6 diesel uit 2007 (200k) gekocht.
Sterker nog, deze auto heeft me meer gekost dan mijn vorige 8 auto's bij elkaar

(Zegt meer over de vorige auto's natuurlijk, maar heb er in totaal toch zeker 200k mee afgetikt over 10 jaar met vrijwel geen onderhoud en kosten, alleen apk verseisten)
Nu echter een prachtige V50, ziet er uit als nieuw, voelt als nieuw. (Enige zichtbare slijtage is de bestuurderstoel, maar dat is een bekend euvel, geen leder namelijk)
Met 200k op de teller en een prachtig onderhoudsboekje was ik overtuigd dat ik een topdeal had gedaan.
(5250 euro inclusief nieuwe accu en verse olie).
Nu ik hier wat rondlees lijkt het ineens een stuk mindere aankoop, ik wist dat het PSA was,
(En Focus onderstel natuurlijk, maar dat vind ik alleen maar een pro)
maar dacht met goed onderhoud dan moet het toch wel even meegaan.
(altijd eerder dan de opgegeven 20k, gemiddeld elke 18k)
Mijn plan is om deze auto af te schrijven in 5 jaar, met 20k per jaar.
Is dit heel erg onrealistisch? En zijn er zaken die ik qua onderhoud wellicht wat eerder moet oppakken dan ik denk/ Volvo voorschrijft?
Momenteel rijdt alles heerlijk, soepel en ontspannen (kom van een focus station), maar wil liever voorkomen dan genezen.
Alvast bedankt en blij om de Volvo liefde te delen, want #@%&%# wat een heerlijke auto!
Grt Colin