hu-850 aux aansluiting

In deze rubriek alle vragen en opmerkingen die met beeld en geluid te maken hebben voor alle modellen.
Plaats reactie
niekk
Starter
Berichten: 7
Lid geworden op: 04.02.2007 - 21:53

Goedeavond allemaal,

ik ben sinds kort in het bezit van een volvo s60 d5 uit 2004 met alle opties erop. onderandere de dolby surround set met 13 speakers. jammergenoeg zit er geen rti navigatie in. Daarom heb ik een vdo navigatie gekocht met een appart beeldscherm voor boven op het dashboard. hierbij heb ik ook een dvd speler en deze zou ik graag op mijn radio aansluiten om het geluid van de dvd speler over de dolby surround speakers te beluisteren. mijn vraag is dus : Heeft de HU-850 bigfront ook een aux aansluiting voor eventuele geluidsapparaten op aan te sluiten.
Ik zit momenteel met m'n handen in het haar en weet niet wat ik hier mee moet. Hopelijk kan iemand mij hier duidelijkheid over geven.

Ik zie de reaktie's HEEL !!! graag komen.

Groeten Niek
Gebruikersavatar
Jan W
2nd Gear member
Berichten: 187
Lid geworden op: 28.11.2006 - 20:41
Locatie: Oosterhout NB

@Niek:

Heb je hier al gekeken:
http://acctest.semcon.se/nl-NL/P2X/audi ... 249527.htm
of hier:
http://www.swedespeed.com/news/publish/ ... e_982.html

Misschien dat anderen het precies weten?

Succes!
Jan W
V 70 T5 in Silver met Offblack Select.
Voorzien van Estate-, Comfort- en Elegance-line.
Verder 's zomers op 17' Almathea, maar 's winters op 16' staal...
Gebruikersavatar
C 30 T5
4th Gear member
Berichten: 808
Lid geworden op: 30.12.2006 - 23:41

Van huisuit niet aanwezig !
niekk
Starter
Berichten: 7
Lid geworden op: 04.02.2007 - 21:53

kheb namelijk gekeken in de specificatielijst van volvo maar daar staat dat de hu-850 wel een subwoofer uitgang heeft. Moet dit eventueel op te lossen zijn met een stekker/ kabel???
buddo
3rd Gear member
Berichten: 321
Lid geworden op: 23.03.2006 - 12:06
Locatie: Eelde

niekk schreef:kheb namelijk gekeken in de specificatielijst van volvo maar daar staat dat de hu-850 wel een subwoofer uitgang heeft. Moet dit eventueel op te lossen zijn met een stekker/ kabel???
Ehh... volgens mij zoek je een ingang voor je dvd speler?

Als je een usa-spec adapter plaatst op de cd-wisselaar ingang kun je daar een externe bron op aansluiten. Als je de headunit dan op cd-wisselaar zet krijg je het geluid van de externe bron (bijv. iPod of in dit geval dvd-speler).
Maar als je nu een externe cd-wisselaar hebt dan ben je die dus kwijt...
niekk
Starter
Berichten: 7
Lid geworden op: 04.02.2007 - 21:53

eej buddo.
weet je toevallig ook waar ik zo'n usa-spec adaptar kan kopen want ik heb namelijk geen externe wisselaar dus dit is dan hopelijk mijn oplossing.

Ik hoor graag even van je.
Groeten Niek
Gebruikersavatar
Jan W
2nd Gear member
Berichten: 187
Lid geworden op: 28.11.2006 - 20:41
Locatie: Oosterhout NB

@Niekk:

Kijk op dìt forum onder 'I-Mav: de perfecte I-pod adapter'- en kijk vervolgens óók op de site van 'Sensolutions Inc / Swedespeed'.
Oriënteer je, bestel eventueel zo'n ding, laat 't thuiskomen, bouw het in en -denk ik- al je wensen kunnen in vervulling gaan...

Dus: http://www.volvo-forum.nl/viewtopic.php?t=9206

En:
http://www.imiv.ca/news/files/category-3.html
alsmede:
http://www.swedespeed.com/news/publish/ ... e_946.html

Succes!
Jan W
V 70 T5 in Silver met Offblack Select.
Voorzien van Estate-, Comfort- en Elegance-line.
Verder 's zomers op 17' Almathea, maar 's winters op 16' staal...
Plaats reactie

Terug naar “Algemeen A-V-N”