Dag,
In mijn v50 uit 2018 rijd ik lekker door Toscana met mijn vouwwagen. Helaas is de verlichting van de aanhanger is defect, maar typisch genoeg doet alleen het remlicht het nog wel.
Alle lampen en bedradingen zekeringen gecontroleerd, maar ik kan niets vinden. Wie heeft een goede tip? Heb gelezen dat er een TRM (trailer module) inzit. Zou die wellicht een storing kunnen geven. ?
Verlichting aanhanger defect
-
- 3rd Gear member
- Berichten: 285
- Lid geworden op: 22.07.2021 - 23:44
Heb je ook al de koppeling tussen je keuken en de wagen ( als je die hebt) nagelopen, die wil ook nog wel eens storen.
V60 2015 d3 gt r-design (facelift)
V70 2014 D4 gt momentum met allerlei opties en Rica tune
V70 2014 D4 gt momentum met allerlei opties en Rica tune
-
- Starter
- Berichten: 2
- Lid geworden op: 10.07.2022 - 18:53
Dank voor het antwoord. Probleem heb ik ondertussen opgelost. Er zit in de rechter hoek in de achterbak achter een klepje, waar de aansluitingen voor de aanhanger zitten. Hier zitten 2 zekeringen op de draden waar er een los van zat. Heel typisch want de garage beweerde dat er achter geen zekeringen zitten. Wel dus.